Rukometaši HD-a u svom prvom nastupu na pijesku zabilježili su zapažen rezultat. U grupi su zauzeli 2. mijesto izgubivši tijesno od ekipe Baš me briga nakon kaznenih udaraca (moramo naglasiti da je to prva utakmica u kojoj su dugoraćani učili pravila i način igre). Već u drugoj utakmici pobjeđen je jedan od favorita turnira Cuprešić ZG za koje igra i reprezentativac Denis Špoljarić. Zbog nedolaska ekipe Bizoni iz Zagreba ekipa Dugi Rat zauzela je 2. mjesto u C skupini i plasirala se u četvrtfinale.
U četvrtfinalu naišli su na aktualne državne prvake POPESCU za koje igra nekoliko reprezentativaca u rukometu na pijesku potpomognutih reprezentativcem Igorom Vorijem. U ovoj utakmici dugoraćani su pokazali karakter i tek nakon izvođenja kaznenih udaraca su tijesno poraženi.
ZA DUGI RAT SU NASTUPILI: RASPORED PREDNATJECANJA PO SKUPINAMA | |||||||||||||||
A SKUPINA | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
25.07. | 17.00 | JEL TE BACA - ŠAKA JADA | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 10.00 | POPESCU - MACANI | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 13.00 | POPESCU - JEL TE BACA | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 15.30 | POPESCU - ŠAKA JADA | 2:1 | ||||||||||||
27.07. | 11.30 | MACANI - ŠAKA JADA | 2:1 | ||||||||||||
27.07. | 12.30 | MACANI - JEL TE BACA | 0:2 | ||||||||||||
1. | POPESCU | 3 | 3 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |||||||
2. | JEL TE BACA | 3 | 2 | 1 | 4 | : | 2 | 4 | |||||||
3. | MACANI | 3 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | |||||||
4. | ŠAKA JADA | 3 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 | |||||||
B SKUPINA | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
25.07. | 17.30 | JOKS - GRADINA MONT | 2:0 | ||||||||||||
25.07. | 19.00 | SOLIN - GRADINA MONT | 2:1 | ||||||||||||
26.07. | 10.30 | ŠPRIC MI - GRADINA MONT | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 13.30 | ŠPRIC MI - SOLIN | 2:1 | ||||||||||||
26.07. | 16.30 | ŠPRIC MI - JOKS | 2:0 | ||||||||||||
27.07. | 12.00 | JOKS - SOLIN | 0:2 | ||||||||||||
1. | ŠPRIC MI | 3 | 3 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |||||||
2. | SOLIN | 3 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 4 | |||||||
3. | JOKS | 3 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 2 | |||||||
4. | GRADINA MONT | 3 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | |||||||
C SKUPINA | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
25.07. | 18.00 | BAŠ ME BRIGA - DUGI RAT | 2:1 | ||||||||||||
26.07. | 11.00 | BIZONI - DUGI RAT | 0:2 BB | ||||||||||||
26.07. | 12.00 | CUPREŠIĆ ZG - DUGI RAT | 0:2 | ||||||||||||
26.07. | 14.00 | CUPREŠIĆ ZG - BIZONI | 2:0 BB | ||||||||||||
26.07. | 15.00 | BAŠ ME BRIGA - BIZONI | 2:0 BB | ||||||||||||
26.07. | 17.30 | CUPREŠIĆ ZG - BAŠ ME BRIGA | 1:2 | ||||||||||||
1. | BAŠ ME BRIGA | 3 | 3 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | |||||||
2. | DUGI RAT | 3 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | |||||||
3. | CUPREŠIĆ ZG | 3 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 2 | |||||||
4. | BIZONI | (-3) | 3 | 0 | 3 | 0 | : | 6 | 0 | ||||||
D SKUPINA | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
25.07. | 19.30 | RK SUĆURAC - MALIGANI | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 11.30 | CB KENNEDY - MALIGANI | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 12.30 | LUDI MORNARI - RK SUĆURAC | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 14.30 | LUDI MORNARI - MALIGANI | 2:0 | ||||||||||||
26.07. | 15.00 | CB KENNEDY - RK SUĆURAC | 1:2 | ||||||||||||
26.07. | 18.00 | LUDI MORNARI - CB KENNEDY | 2:0 | ||||||||||||
1. | LUDI MORNARI | 3 | 3 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | |||||||
2. | RK SUĆURAC | 3 | 2 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | |||||||
3. | CB KENNEDY | 3 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 2 | |||||||
4. | MALIGANI | 3 | 0 | 3 | 0 | : | 6 | 0 |
četvrtfinale | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
27.07. | 13.00 | POPESCU - DUGI RAT | 2:1 | ||||||||||||
27.07. | 13.30 | ŠPRIC MI - RK SUĆURAC | 2:0 | ||||||||||||
27.07 | 15.00 | LUDI MORNARI - SOLIN | 1:2 | ||||||||||||
27.07. | 15.30 | BAŠ ME BRIGA - JEL TE BACA | 0:2 | ||||||||||||
polufinale | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
27.07. | 16.00 | ŠPRIC MI - SOLIN | 2:0 | ||||||||||||
27.07. | 16.30 | POPESCU - JEL TE BACA | 2:0 | ||||||||||||
za 3. mjesto | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
27.07. | 18.00 | SOLIN - JEL TE BACA | 0:2 | ||||||||||||
za 1. mjesto | |||||||||||||||
NADNEVAK | VRIJEME | UTAKMICA | REZULTAT | ||||||||||||
27.07. | 19.00 | ŠPRIC MI - POPESCU | 2:1 |