Prvi u bazenu, drugi za šankom, treći na Pagu (i treći u Hrvatskoj!)

KRP Dugi RatKako je bilo na turniru rukometa na pijesku u Pagu di smo išli branit naslov prvaka, di se išlo dan ranije nego inače, i u većem broju nego inače, di se feštalo i bolje i luđe i jače nego inače, ako koga zanima kako smo partijalii, kako i di smo umorni prid jutro zaspali, di smo se kupali, di spizavali, a i skin smo igrali... pokušati ćemo Vam to slikopisom (teško je to staviti na papir :) našeg DRpixa Daniele Čulić Rake dočarati... Istina, naposljetku nismo obranili naslov prvaka, prepustili smo ga (samo privremeno!) trenutno boljoj ekipi AKRP Detono PMF iz Zagreba, ali smo dokazali da spadamo u sam vrh hrvatskog rukometa na pijesku (a Lijepa naša je u ovom sportu i službeno na krovu svita!) i da smo najbolji u bazenu, a ni za šankom nismo igrali loše. Dapače! No dobro, više o svemu valjda u članku koji će stić kad stigne, nadam se prije vikenda i odaska na ludi turnir u Balatonu (Mađarska) gdje će se rukomet na pijesku igrati 48 sati bez prekida. Non stop! Do tada pogledajte foto-izvješće našeg DRpixa (uz napomenu da klikom na sličicu možete otvoriti veću sliku!) ...

 

PAG OPEN 2008

Piše: Stjepko Čulić / rkhd.hr
Foto: Daniela Čulić Drpix


Pag open 2008 18.7.2008 - 20.7.2008

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
19.7. 10:30 Bosanđerosi RK Kaštela 0 : 2 0:10 0:10
19.7. 13:00 RK Kaštela KRP Dugi Rat 0 : 2 19:24 18:24
19.7. 15:30 Bosanđerosi Stolarija Karamatić 0 : 2 0:10 0:10
19.7. 16:30 KRP Dugi Rat Stolarija Karamatić 2 : 0 10:0 10:0
19.7. 21:30 KRP Dugi Rat Bosanđerosi 2 : 0 10:0 10:0
19.7. 22:00 Stolarija Karamatić RK Kaštela 0 : 2 0:10 0:10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. KRP Dugi Rat 3 3 0 0 6 6:0 88:37
2. RK Kaštela 3 2 0 1 4 4:2 77:48
3. Stolarija Karamatić 3 1 0 2 2 2:4 20:40
4. Bosanđerosi 3 0 0 3 0 0:6 0:60

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
18.7. 20:00 BHT Rijeka Drži Glistu 0 : 2 11:15 14:19
18.7. 21:30 BHT Rijeka Chuck Norris 1 : 2 18:20 14:12 4:5
18.7. 22:00 Detono Zagreb PMF Drži Glistu 2 : 0 13:8 20:14
19.7. 16:00 Detono Zagreb PMF BHT Rijeka 2 : 0 28:16 24:2
19.7. 19:00 Drži Glistu Chuck Norris 2 : 0 22:17 21:15
19.7. 21:00 Chuck Norris Detono Zagreb PMF 0 : 2 19:28 16:20

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Detono Zagreb PMF 3 3 0 0 6 6:0 133:75
2. Drži Glistu 3 2 0 1 4 4:2 99:90
3. Chuck Norris 3 1 1 2 2 2:5 104:127
4. BHT Rijeka 3 0 0 3 1 1:6 79:123

Seniori Muški
Skupina C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
18.7. 21:00 Stucka 0,5 White boys 0 : 2 14:16 15:25
19.7. 11:00 LET CEPELIN Toma - soft Strahomlat i bubači 2 : 0 24:9 22:16
19.7. 14:30 LET CEPELIN Toma - soft Stucka 0,5 2 : 0 22:11 21:15
19.7. 17:00 White boys LET CEPELIN Toma - soft 1 : 2 16:23 26:22 5 : 6
19.7. 17:30 Strahomlat i bubači Stucka 0,5 0 : 2 15:16 16:19
19.7. 19:30 Strahomlat i bubači White boys 1 : 2 17:16 16:22 4:5

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. LET CEPELIN Toma - soft 3 3 1 0 6 6:1 140:98
2. White boys 3 2 1 1 5 5:3 131:117
3. Stucka 0,5 3 1 0 2 2 2:4 90:115
4. Strahomlat i bubači 3 0 0 3 1 1:6 93:124

Seniori Muški
Skupina D

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
18.7. 22:30 Time out Slovenci 2 : 0 10:0 10:0
19.7. 12:00 Salon tepiha Time out 2 : 0 17:14 17:16
19.7. 12:30 RKNP BJ Slovenci 2 : 0 10:0 10:0
19.7. 15:00 Salon tepiha RKNP BJ 2 : 1 18:13 13:23 7:6
19.7. 20:00 Time out RKNP BJ 2 : 1 22 :15 17 :18 4:2
19.7. 22:30 Slovenci Salon tepiha 0 : 2 0:10 0:10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Salon tepiha 3 3 1 0 6 6:1 92:72
2. Time out 3 2 1 1 4 4:3 93:69 2 1-0-0 (2-1, 43:35)
3. RKNP BJ 3 1 0 2 4 4:4 97:81 1 0-1-1 (1-2, 35:43)
4. Slovenci 3 0 0 3 0 0:6 0:60

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
20.7. 10:30 Četvrtfinale KRP Dugi Rat Time out 2 : 0 22:20 15:14
20.7. 11:00 Četvrtfinale Detono Zagreb PMF White boys 2 : 0 19:18 28:13
20.7. 11:30 Četvrtfinale LET CEPELIN Toma - soft Drži Glistu 2 : 0 24:18 18:17
20.7. 12:00 Četvrtfinale Salon tepiha RK Kaštela 2 : 0 20:13 16:13
20.7. 13:00 5.-8. mjesto Time out White boys 2 : 1 15:16 16:15 8:6
20.7. 13:30 5.-8. mjesto Drži Glistu RK Kaštela 1 : 2 23:14 17:19 2:4
20.7. 14:30 5.-6. mjesto Time out RK Kaštela 2 : 0 10:0 10:0
20.7. 15:00 Polufinale KRP Dugi Rat Detono Zagreb PMF 0 : 2 12:17 12:20
20.7. 15:30 Polufinale LET CEPELIN Toma - soft Salon tepiha 2 : 1 20:14 16:18 6:2
20.7. 16:00 7.-8. mjesto White boys Drži Glistu 2 : 0 18:13 15: 8
20.7. 17:00 3.-4. mjesto KRP Dugi Rat Salon tepiha 2 : 0 18:17 26:18
20.7. 19:00 Finale Detono Zagreb PMF LET CEPELIN Toma - soft 2 : 0 18:16 26:12

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. Detono Zagreb PMF
2. LET CEPELIN Toma - soft
3. KRP Dugi Rat
4. Salon tepiha
5. Time out
6. RK Kaštela
7. White boys
8. Drži Glistu
9. RKNP BJ
10. Chuck Norris
11. Stucka 0,5
12. Strahomlat i bubači
13. BHT Rijeka


The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog