Jarunsko prokletstvo

U Zagrebu, na Jarunu od 13.-15.06.2008.godine održao se 1.turnir prvenstva Hrvatske u rukometu na pijesku. Na njemu je kao i svake godine nastupila ekipa Dugog Rata kojoj ni peti put zaredom nije uspijelo prekinuti "četvrtfinalno prokletstvo" ispadanja na penale i plasmana među četiri najbolje ekipe.
Ekipa je krenila u subotu rano ujutro oko 3h. Pri dolasku u Zagreb odmah su nas zdesile 2 loše vijesti:
prva je kiša,te veoma hladno vrijeme, a ona druga, puno lošija je da Sandro Uvodić neće branit zbog ozljede leđa...

Kao prvaci Hrvatske dobili smo nešto lakšu skupinu, te smo u subotu ostvarili tri lagane pobjede protiv ekipa Mlade nade, Fellowship of the beer i BJ sve rezultatom 2:0.


slika s utakmica nema jer smo ispali prije očekivanja i na taj način iznenadili i našeg i službenog fotografa

U nedjelju smo igrali prvu četvrtfinalnu utakmicu protiv ekipe Salon Tepiha, vrijeme je i dalje bilo oblačno, ali malo toplije...
U utakmicu se ušlo mlako, igralo se gol za gol i unatoč loošoj igri u prvom imali smo priliku rezultatski se odlijepiti, ali Drago i Ivan promašuju par zicera te Salon osvaja 1.set sa 17:15.

U 2.setu ništa novo, dapače, protivnici cijeli set održavaju vodstvo +4 sve do zadnje minute kada je rezultat glasio 20:16, tada uz par obrana Ante Čizmića Sipe (golmani do tad neprimjetni, a sve šta su obranili odbilo se protivniku u ruke) i jedinog raspoloženog igrača Marina Stipičića preokrečemo rezultat i odnosimo 2.set rezultatom 22:20.

Uspjeli smo dovesti utakmicu do raspucavanja iako Marko Galiot Zele nije bio ni blizu razini igre koja se od njega očekuje, a bome ni grintanja od prošle godine, Drago Vojnović nikad gori, Ivan Pleić ni blizu izdanja sa Bundeka... i opet smo dohvatili penale.

I odmah u prvoj seriji Sipa brani i redom zabijaju Drago, Marin, Zele...i nakon 3 serije rezultat je 6:4 za nas...Tada protivnik zabije a Ivan ne, te u 5. seriji opet oni zabijaju a mi ne tj. Frane Pleić Vepar i .....OPET PROKLESTVO ZAGREBA U 1/4FINALU NA PENALE.....Naravno čim smo mi izgubili sunce zasjalo.....šteta....

Šta je tu je sad se okrećemo sljedećim turnirima gdje idemo dat sve od sebe pa šta bude...

Za Dugi Rat su nastupili:
Joško Ivanišević, Ante Čizmić, Marko Galiot, Ivan i Frane Pleić, Stjepko Čulić, Marin Stipičić, Drago Vojnović
Trener: Zlatko Grubiša

Na kraju osvrnuo bi se na dalji tijek turnira. Turnir je zasluženo osvojila ekipa Detono Zagreb PMF (Čestitamo!) pobjedivši Let cepelin - Toma soft nakon raspucavanja, ali tokom cijelog turnira prikazala je najbolju igru. Salon tepiha je iznenadio i Golden bollse (viceprvake Hrvatske) i osvoijo treče mjesto.

Poredak za prvenstvo Hrvatske nakon 1.turnira (neslužbeni)

1. Detono Zagreb PMF 52
2. Let cepelin - Toma soft 48
3. Salon tepiha 40
4. Golden balls 39
5. Time out 34
6. Dugi Rat 31
....

Zagreb open 2008 13.6.2008 - 15.6.2008

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
13.6. 17:00 Mlade nade Fellowship of the beer 2 : 0 17:16 19:18
14.6. 10:30 KRP Dugi Rat Mlade nade 2 : 0 22:10 21:17
14.6. 12:00 Mlade nade RKNP BJ 2 : 0 9:8 14:6
14.6. 12:30 KRP Dugi Rat Fellowship of the beer 2 : 0 26:16 26:20
14.6. 14:00 Fellowship of the beer RKNP BJ 2 : 1 15:13 10:17 4:3
14.6. 16:30 RKNP BJ KRP Dugi Rat 0 : 2 5:18 3:13

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. KRP Dugi Rat 3 3 0 0 6 6:0 126:71
2. Mlade nade 3 2 0 1 4 4:2 86:91
3. Fellowship of the beer 3 1 1 2 2 2:5 99:121
4. RKNP BJ 3 0 0 3 1 1:6 55:83

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
13.6. 15:30 Stolarija Karamatić Popescu 2 : 0 22:20 16:14
13.6. 19:00 Golden balls Stolarija Karamatić 2 : 0 24:16 18:8
14.6. 09:30 Salon tepiha Stolarija Karamatić 2 : 1 14:21 16:13 8:4
14.6. 10:00 Popescu Golden balls 0 : 2 16:21 18:19
14.6. 13:30 Golden balls Salon tepiha 2 : 0 20:19 20:12
14.6. 15:00 Salon tepiha Popescu 2 : 0 14:8 19:9

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Golden balls 3 3 0 0 6 6:0 122:89
2. Salon tepiha 3 2 1 1 4 4:3 102:95
3. Stolarija Karamatić 3 1 0 2 3 3:4 100:114
4. Popescu 3 0 0 3 0 0:6 85:111

Seniori Muški
Skupina C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
13.6. 18:00 Sandstorm Leteći Medvjedići 2 : 0 10:0 10:0
13.6. 18:30 LET CEPELIN Toma - soft Time out 2 : 0 24:21 21:18
14.6. 09:00 Leteći Medvjedići LET CEPELIN Toma - soft 0 : 2 13:22 9:20
14.6. 11:00 LET CEPELIN Toma - soft Kaj boo boo 2 : 0 22:10 20:18
14.6. 12:30 Time out Leteći Medvjedići 2 : 0 16:8 25:12
14.6. 14:30 Kaj boo boo Sandstorm 0 : 2 12:14 13:15
14.6. 16:00 Time out Sandstorm 2 : 1 16:14 8:16 4:2
14.6. 16:00 Leteći Medvjedići Kaj boo boo 0 : 2 0:10 0:10
14.6. 18:00 Kaj boo boo Time out 0 : 2 10:12 10:21
14.6. 19:00 Sandstorm LET CEPELIN Toma - soft 1 : 2 14:16 24:22 4:6

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. LET CEPELIN Toma - soft 4 4 1 0 8 8:1 173:131
2. Time out 4 3 1 1 6 6:3 141:117 2 1-0-0 (2-1, 28:32)
3. Sandstorm 4 2 0 2 6 6:4 123:97 1 0-1-1 (1-2, 32:28)
4. Kaj boo boo 4 1 0 3 2 2:6 93:104
5. Leteći Medvjedići 4 0 0 4 0 0:8 42:123

Seniori Muški
Skupina D

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
13.6. 17:30 Detono Zagreb PMF ARP Tin Šlogar 2 : 0 10:0 10:0
14.6. 11:30 White boys Mađarska 0 : 2 15:16 0:12
14.6. 13:00 Mađarska Detono Zagreb PMF 0 : 2 8:15 8:18
14.6. 13:00 White boys ARP Tin Šlogar 2 : 0 10:0 10:0
14.6. 17:30 ARP Tin Šlogar Mađarska 0 : 2 0:10 0:10
14.6. 18:00 Detono Zagreb PMF White boys 2 : 0 14:12 16:12

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Detono Zagreb PMF 3 3 0 0 6 6:0 83:40
2. Mađarska 3 2 0 1 4 4:2 64:48
3. White boys 3 1 0 2 2 2:4 59:58
4. ARP Tin Šlogar 3 0 0 3 0 0:6 0:60

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 11:30 Četvrtfinale KRP Dugi Rat Salon tepiha 1 : 2 15:17 22:20 6:8
15.6. 12:00 Četvrtfinale Mlade nade Golden balls 0 : 2 9:22 13:27
15.6. 12:30 Četvrtfinale LET CEPELIN Toma - soft Mađarska 2 : 1 16:28 16:12 8:6
15.6. 13:00 Četvrtfinale Time out Detono Zagreb PMF 0 : 2 16:17 14:22
15.6. 14:30 Polufinale Salon tepiha LET CEPELIN Toma - soft 0 : 2 18:20 14:16
15.6. 15:30 Polufinale Golden balls Detono Zagreb PMF 0 : 2 6:22 12:19
15.6. 17:00 3.-4. mjesto Salon tepiha Golden balls 2 : 1 10:12 15:11 7:6
15.6. 18:30 Finale LET CEPELIN Toma - soft Detono Zagreb PMF 1 : 2 14:21 20:13 0:4

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. Detono Zagreb PMF
2. LET CEPELIN Toma - soft
3. Salon tepiha
4. Golden balls
5. Time out
6. Mađarska
7. KRP Dugi Rat
8. Mlade nade
9. Sandstorm
10. White boys
11. Kaj boo boo
12. Stolarija Karamatić
13. Fellowship of the beer
14. Popescu
15. RKNP BJ
16. Leteći Medvjedići

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog