Leteći Vepar!

U petak 06.7.2007. ekipa Dugog Rata krenula je u Novi Vinodolski na drugi turnir prvenstva Hrvatske u rukometu na pijesku! 

U 8 i po na put su krenili Farić (šofer), Grubi, Pricjednik, Ćara(vodstvo), te Vepar, Žuti, Zele, Marin, Jole, Skender! U Splitu smo pokupili Djolu i Vuka!!! U Novom je Drago već čeka!! 

U Vinodolski smo stigli u 4h popodne, smjestili se i krenili put sportskog centra!

Prvu utakmicu nam je pomaklo sa 5 ipo na 8 ipo! Za to vrijeme smo svi zajedno toćili Laško pivo, koje nam je postalo sponzor!...

 

I tako je došlo vrijeme za 1. utakmicu protiv PMF-a! Duga pauza od 3h je ostavila posljedice! Izgubljena utakmica 2:1, a u utakmici zbog prevelike nervoze dolazi do nekontroliranih poteza. Nakon jednog takvog Marin zarađuje crveni karton i zabranu igranja cijelog turnira!Naravno, gledano iz našeg kuta krivci su opet bili suci koji nisu ni u ovoj utakmici bili na razini igre, ali i mi sami jer se sa time nismo znali nositi!

Uz to sve i za nas po pravilu prokleti shoot-out, i gubitak utakmice, ali je njega obilježio Vepar koji je istrčao svjetski rekord u trčanju kontri 1.58!!

Nervoza i sve ostalo uvjetovalo je tomu da se ni vanka nije išlo, čast iznimkama (većina)!!

 

 

Nakon prospavane noći čekala nas je prva subotnja i odlučujuća utakmica za prolazak dalje u ¼ protiv reprezentacije Norveške.

Na toj se utakmici vidila velika razlika u pristupu, te su norvežani poraženi sa 2:0 u setovima!

Nakon male pauze slijedi utakmice protiv domaće (senjske) ekipe Bubuleja! Također je uslijedila glatka pobjeda 2:0! U ovoj utakmici smo tražili zamjenu za Marina, a najbolje se pokazao mladi vepar koji je letio i letio, te iskoristio pruženu priliku!!!

Već smo se pripremali za ogled sa Zagijem (reprezentacijom Hrvatske!!!), a onda BOMBA!!!

 

 

Bubuleje šokirale Pmf(a i nas!) pobjedivši ih 2:0, te nas lansirali na 1.mjesto u skupini te susret četvrtzavršnice sa Trešnja klubom.

 

U toj utakmici dugoraćani su pobjedili sa 2:0,te probili led četvrtfinalnih ispadanja i uspjeli se plasirati u polufinale!!! Taktika protivnika je bila pustiti „letećeg vepra“ koji ih je hladnokrvno kažnjavao!!!

 

U polufinalu nas je čekala ekipa Toma Soft - Let Cepelin.

1. set je obilježila fenomenalna obrana dugoraćana na čelu sa izvrsnim Zelom,te glatko dobiven set!!! 2. set se igralo gol za gol te su protivnici u zadnjim sekundama izborili shoot-out!!!

A njega je obilježio sve bolji,i u tim trenutcima fenomenalni vratar Dugog Rata Jole koji je obranio 3 šuta te 2 puta poentirao sa gola na gol za pobjedu i prolaz u veliko finale gdje nas je čekala Reprezentacija Hrvatske(Zagi)!!!

 

 

U finale se ušlo bez velikog pritiska sa dogovorom da svi daju sve od sebe pa šta bude!!!

Ali u tom finalu su dugoraćani još jedanput pokazali kako mogu i te kako dobro igrati ovaj  sport! U 1.setu , u trećoj minuti su  vodili sa nevjerovatnih 15:4, ali tada su se pripali da bi mogli pobjediti, pa je uslijedio veliki pad, te zagi pravi preokret te uzima 1.set!!!

 

Ali tu nije kraj dugoraćana, u drugom setu u igru ulazi „leteći vepar“ kojeg su ponovno pustili računajući da je najslabija karika Dugog Rata, ali on se još jedanput dokazao te zajedno sa Zelom i Dragom nemilice punio vratara Zagija, te drugi set nakraju odlazi na stranu dugoraćana koji su izborili još jedno raspucavanje!!!

 

 

Na raspucavanju nismo imali sreće!! Dvije pogođene vratnice Drage i Ivana,te uz jednu obranu Jole nije bilo dovoljno za veliko slavlje. Na kraju s(p)retno pobjeđuje Hrvatska repka koji su se ovog vikenda okitili naslovom viceprvaka evrope!!!!

 

 

Sport fest Novi 2007 6.7.2007 - 7.7.2007

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
6.7. 18:30 LUCKY LOOSER BJ 0 : 2 0:10 0:10
6.7. 22:00 GOLDEN BALLS LUCKY LOOSER 2 : 0 10:0 10:0
7.7. 11:30 BJ GOLDEN BALLS 0 : 2 8:12 13:15

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. GOLDEN BALLS 2 2 0 0 4 4:0 47:21
2. BJ 2 1 0 1 2 2:2 41:27
3. LUCKY LOOSER 2 0 0 2 0 0:4 0:40

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
6.7. 16:00 TREŠNJA KLUB ZAGI 0 : 2 14:20 18:20
6.7. 17:30 KRNP RAŠLJAR TREŠNJA KLUB 1 : 2 25:24 18:19 4 : 7
6.7. 19:00 KRNP RAŠLJAR KAJ BOO BOO 2 : 0 21:18 16:13
6.7. 21:00 ZAGI KRNP RAŠLJAR 2 : 0 20:13 28:14
6.7. 23:00 KAJ BOO BOO ZAGI 0 : 2 19:26 25:30
7.7. 15:00 KAJ BOO BOO TREŠNJA KLUB 0 : 2 18:20 10:22

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. ZAGI 3 3 0 0 6 6:0 144:103
2. TREŠNJA KLUB 3 2 1 1 4 4:3 124:115
3. KRNP RAŠLJAR 3 1 0 2 3 3:4 111:129
4. KAJ BOO BOO 3 0 0 3 0 0:6 103:135

Seniori Muški
Skupina C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
6.7. 15:00 BHC PMF NOR 2 : 0 18:10 24:8
6.7. 19:30 NOR BUBULEJE 2 : 0 15:11 18:7
6.7. 20:30 BHC PMF DUGI RAT LAŠKO 2 : 1 20:14 14:17 4 : 2
7.7. 09:00 DUGI RAT LAŠKO NOR 2 : 0 13:12 14:10
7.7. 11:00 DUGI RAT LAŠKO BUBULEJE 2 : 0 17:13 26:13
7.7. 13:30 BUBULEJE BHC PMF 2 : 0 22:18 19:13

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. DUGI RAT LAŠKO 3 2 0 1 5 5:2 103:86
2. BHC PMF 3 2 1 1 4 4:3 111:92
3. NOR 3 1 0 2 2 2:4 73:87 2 1-0-0 (2-0, 33:18)
4. BUBULEJE 3 1 0 2 2 2:4 85:107 0 0-0-1 (0-2, 18:33)

Seniori Muški
Skupina D

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
6.7. 16:30 LET CEPELIN TOMA SOFT AXA BEACH STARS BUDAPEST 2 : 1 10:17 24:22 5 : 2
6.7. 17:00 WHITE BOYS SALON TEPIHA 1 : 2 7:14 23:20 10 : 11
6.7. 20:00 WHITE BOYS AXA BEACH STARS BUDAPEST 0 : 2 20:22 16:17
6.7. 21:30 SALON TEPIHA LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 16:18 20:26
7.7. 09:30 AXA BEACH STARS BUDAPEST SALON TEPIHA 2 : 1 12:14 10:7 7 : 6
7.7. 13:00 LET CEPELIN TOMA SOFT WHITE BOYS 2 : 1 21:20 18:20 6 : 3

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. LET CEPELIN TOMA SOFT 3 3 2 0 6 6:2 128:120
2. AXA BEACH STARS BUDAPEST 3 2 1 1 5 5:3 109:102
3. SALON TEPIHA 3 1 1 2 3 3:5 108:113
4. WHITE BOYS 3 0 0 3 2 2:6 119:129

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
7.7. 16:30 Četvrtfinale GOLDEN BALLS AXA BEACH STARS BUDAPEST 2 : 0 16:15 18:16
7.7. 17:15 Četvrtfinale BJ LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 24:26 17:18
7.7. 18:00 Četvrtfinale ZAGI BHC PMF 2 : 1 23:12 19:20 10:8
7.7. 18:45 Četvrtfinale TREŠNJA KLUB DUGI RAT LAŠKO 0 : 2 10:17 16:18
7.7. 19:15 Polufinale GOLDEN BALLS ZAGI 0 : 2 13:20 14:20
7.7. 19:45 Polufinale DUGI RAT LAŠKO LET CEPELIN TOMA SOFT 2 : 1 24:15 20:21 6:0
7.7. 20:30 3.-4. mjesto GOLDEN BALLS LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 18:20 20:30
7.7. 21:15 Finale ZAGI DUGI RAT LAŠKO 2 : 1 26:20 32:33 7:4

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. ZAGI
2. DUGI RAT LAŠKO
3. LET CEPELIN TOMA SOFT
4. GOLDEN BALLS
5. BHC PMF
6. TREŠNJA KLUB
7. BJ
8. AXA BEACH STARS BUDAPEST
9. SALON TEPIHA
10. KRNP RAŠLJAR
11. NOR
12. BUBULEJE
13. WHITE BOYS
14. KAJ BOO BOO
15. LUCKY LOOSER

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog