U Zagrebu tradicionalno (zapeli u četvrtfinalu)

Od 15.-17.6.2007. u Zagrebu se održavao prvi ovogodišnji turnir rukometa na pijesku za Prvenstvo Hrvatske.
Na njemu je kao i uvijek sudjelovala ekipa Dugog Rata koja je kao i što obićno biva zaustavljena u četvrtfinalu nakon izvođenja shoot-outa od s(p)retnije ekipe Golden Ballsa!

U petak navećer oko 11h zajedno s mladim nadama dragovoljca(97.godište) ekipa Dugog Rata uputila se u Zagreb.
Na put su krenuli: Jole,Juka,Zele,Žuti,Vepar,Skender i Ljigo (kojeg se po običaju uvijek moralo ćekat jer mama nije spremila torbu), te vodstvo Grubi,Pricjednik, Ćara i Mijo!
Nakon iscrpljujuće vožnje,te nakon što smo miniće ostavili u Sesvetama, na Jarun smo došli oko 8h. Taman da nam se pridruže "purgeri" Ćupa,Drago i Marin, te da skupa popijemo kavu i krenemo na tekmu koja je bila u 10h....


Na našu sreću ekipa Caffe bar "Lun" nije došla što smo mi iskoristili za mali trening (igranje međusobno).
Sljedeća utakmica je bila protiv reprezentacije Mađarske koja nas je pobijedila sa 2:0 u setovima. U ovoj utakmici vidio se nedostatak igranja na pijesku u proteklih godinu dana (od Paga)! Još moram spomenut da se ta utakmica nije mogla pobijedit s ćinjenicom da nam MARKERI nisu gola dali cijelu utakmicu.

Sljdeća utakmica je bila biti ili ne biti za proć u daljni krug natjecanja protiv Ballantime's Teama. U utakmicu se ušlo ozbiljno, te se u svakom setu odmah stvorila razlika koja se održavala do kraja! Na kraju lakih 2:0.

U sljedećem krugu smo bili u grupi sa ekipama Rašljara, te Time outa. U posljednjoj subotnjoj utakmici igralo se protiv Time outa. To je bila najvjerovatnije i utakmica za 1/4finale što je na kraju i potvrđeno jer je ekipa Rašljara još uvijek 1 korak ispred!

Na toj utakmici su dogoraćani pokazali da nisu zaboravili igrat ovaj sport te su pružili vrlo dobru igru protiv ekipe Time outa te pobijedili sa 2:0. Na kraju dana se moglo vidjeti da se ekipa Dugog Rata polako diže te da igra sve bolje.

Navećer je kao i uvijek bilo dosta veselo,bilo je dosta zajebancije i raznih igrica ali je na kraju sve dobro završilo(Slino, ti i tvoje miješanje da ne zagori, hehe). Kiša nas je zaustavila te se pivalo,igralo,i zezalo u hotelu!

Nakon burne većeri ustalo se na dorućak, te se krenilo na put prema Jarun. Prva utakmica na rasporedu je bila između nas i ekipe Rašljara. Rašljari su pobijedili 2:0, iako smo im pružili dostojan otpor , ipak na kraju zaslužena pobjeda!
Za ulazak u četvrtfinale više ništa mi sami nismo mogli napravit, trebali smo čekat ishod utakmice Rašljari-Time out u kojoj su Rašljari trebali uzet 1 set da bi nas odveli u četvrtzavršnicu. Ali u toj utakmici je bilo i trećih sudionika (suci) koji su bili na strani Time outa a naravno protiv nas, te su odmah na početku dali crveni najboljem igraču Rašljara koji su i izgubili1.set, ali su u drugom pokazali koliko su fer ekipa te sredili svoje redove i uzeli set te Dugi Rat odveli u 1/4finale iako su izgubili na shoot-out.

Nakon što su se Dugi Rat i Golden Ballsi  poćeli zagrijavati organizatori  izvode pravi „show“ te nas upozorava da mi nismo prošli nego Time out. Iako su Rašljri imali set razliku 3:2, Dugi Rat 2:2, a Time out 2:3 oni su našli nova pravila da nas izbace sa turnira i Time out prođe dalje. Tada je nastao pravi kaos, iako su dolazile i druge ekipe, te im govorili da smo mi prošli dalje nisu htjeli poslušat!
Dugi Rat je pokupio stvari i otišao. Nakon što su shvatili da su pogriješili zvali su nas da se vratimo, ali je u nama bila dalmatinska tvrdoglavost te nismo htjeli, tek nakon određenog vremena i nakon molbi igrača Golden Ballsa smo se vratili igrati!(Zašto se uvijek greške događaju na ekipi Dugog Rata????)

Vratili smo se na teren te je u nama proradio onaj pozitivni dišpet, pa se odigrala prava utakmica u kojoj su briljirale i jedna i druga ekipa, a bome i norveški suci kojima ovim putem čestitam na odličnom suđenju!
1. set smo izgubili sa 2 razlike , a u 2. dobili zlatnim golom Marina koji je igrao najzapaženiju ulogu u cijeloj utakmici kod nas!

Tada slijedi ono što mi ne volimo shoot – out! Kao što i obično biva onaj ko bude najbolji u utakmici prvi falije, a to se nažalost desilo i Marinu, nakon čega još falivaju Zele i Juka te je za nas na Jarunu bio kraj!!!

Kasnije su se igrale još 2 utakmice za 5-8 mjesta.
 Prvo smo izgubili od Toma softa 2:0 (glatko), da bi si istim rezultatom svladali BJ te osvojili na kraju 7. mjesto!

Na kraju čestitam ekipi Rašljara koji su osvojili 1. mjesto pobjedivši u finalu Popescu s uvjerljivih 2:0, te se zahvaljujemo ekipi BJ-a što nas je pričekala da pojedemo pizze!

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. KRNP RAŠLJAR
2. POPESCU
3. GOLDEN BALLS
4. BHC PMF
5. MAÐ
6. LET CEPELIN TOMA SOFT
7. DUGI RAT
8. BJ
9. TIME OUT
10. AXA BEACH STARS BUDAPEST
11. SANDSTORM
12. KRONERI NA TURNEJI '07
13. WHITE BOYS
14. KAJ BOO BOO
15. SALON TEPIHA
16. BALLANTINE'S TEAM
17. MINI ÐAKE
18. SIMSONI
19. BAYWATCH
20. SASO MANGE
21. JAZZERI
22. TURBO LIMAČ
23. CRNA KRONIKA
24. CAFFE BAR LUN DUBRAVA

Zagreb open 15.6.2007 - 17.6.2007

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 15:00 SASO MANGE TIME OUT 0 : 2 12 : 20 17 : 19
15.6. 16:30 MINI ÐAKE TIME OUT 0 : 2 12 : 19 16 : 17
15.6. 18:30 GOLDEN BALLS SASO MANGE 2 : 0 22 : 20 16 : 15
16.6. 10:30 GOLDEN BALLS MINI ÐAKE 2 : 0 18 : 14 18 : 13
16.6. 13:00 TIME OUT GOLDEN BALLS 0 : 2 15 : 24 16 : 19
16.6. 15:30 MINI ÐAKE SASO MANGE 2 : 0 20 : 19 17 : 16

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. GOLDEN BALLS 3 3 0 0 6 6:0 117:93
2. TIME OUT 3 2 0 1 4 4:2 106:100
3. MINI ÐAKE 3 1 0 2 2 2:4 92:107
4. SASO MANGE 3 0 0 3 0 0:6 99:114

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 16:00 SIMSONI BAYWATCH 2 : 1 24 : 30 17 : 14 13 : 12
15.6. 17:30 KRNP RAŠLJAR SIMSONI 2 : 0 24 : 16 30 : 10
15.6. 19:00 KRNP RAŠLJAR BJ 2 : 0 28 : 20 27 : 21
16.6. 12:30 BJ BAYWATCH 2 : 0 15 : 14 22 : 12
16.6. 15:30 SIMSONI BJ 0 : 2 12 : 20 14 : 29
16.6. 16:30 BAYWATCH KRNP RAŠLJAR 0 : 2 16 : 21 19 : 20

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. KRNP RAŠLJAR 3 3 0 0 6 6:0 150:102
2. BJ 3 2 0 1 4 4:2 127:107
3. SIMSONI 3 1 1 2 2 2:5 106:159
4. BAYWATCH 3 0 0 3 1 1:6 117:132

Seniori Muški
Skupina C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 17:00 JAZZERI POPESCU 0 : 2 16 : 23 12 : 19
16.6. 09:30 WHITE BOYS JAZZERI 2 : 0 22 : 20 25 : 23
16.6. 11:00 POPESCU WHITE BOYS 1 : 2 20 : 23 24 : 11 6 : 7
16.6. 13:30 POPESCU AXA BEACH STARS BUDAPEST 2 : 1 19 : 18 19 : 24 9 : 8
16.6. 14:30 AXA BEACH STARS BUDAPEST JAZZERI 2 : 0 16 : 12 23 : 6
16.6. 16:00 WHITE BOYS AXA BEACH STARS BUDAPEST 0 : 2 10 : 16 6 : 18

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. POPESCU 3 2 1 1 5 5:3 139:119 2 1-0-0 (2-1, 47:50)
2. AXA BEACH STARS BUDAPEST 3 2 0 1 5 5:2 123:81 1 0-1-1 (1-2, 50:47)
3. WHITE BOYS 3 2 1 1 4 4:3 104:127
4. JAZZERI 3 0 0 3 0 0:6 89:128

Seniori Muški
Skupina D

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 15:30 KAJ BOO BOO CRNA KRONIKA 2 : 0 16 : 10 16 : 11
15.6. 18:00 LET CEPELIN TOMA SOFT CRNA KRONIKA 2 : 0 22 : 16 27 : 7
15.6. 19:00 KAJ BOO BOO KRONERI NA TURNEJI '07 1 : 2 22 : 14 22 : 24 4 : 7
16.6. 10:30 LET CEPELIN TOMA SOFT KAJ BOO BOO 2 : 0 20 : 18 20 : 18
16.6. 13:30 KRONERI NA TURNEJI '07 LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 12 : 21 13 : 24
16.6. 15:00 CRNA KRONIKA KRONERI NA TURNEJI '07 0 : 2 11 : 16 10 : 20

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. LET CEPELIN TOMA SOFT 3 3 0 0 6 6:0 134:84
2. KRONERI NA TURNEJI '07 3 2 1 1 4 4:3 106:114
3. KAJ BOO BOO 3 1 0 2 3 3:4 116:106
4. CRNA KRONIKA 3 0 0 3 0 0:6 65:117

Seniori Muški
Skupina E

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 17:30 BALLANTINE'S TEAM CAFFE BAR LUN DUBRAVA 2 : 0 10 : 0 10 : 0
16.6. 09:00 BALLANTINE'S TEAM MAÐ 0 : 2 14 : 30 20 : 21
16.6. 10:00 DUGI RAT CAFFE BAR LUN DUBRAVA 2 : 0 10 : 0 10 : 0
16.6. 12:30 MAÐ DUGI RAT 2 : 0 22 : 13 16 : 10
16.6. 14:00 CAFFE BAR LUN DUBRAVA MAÐ 0 : 2 0 : 10 0 : 10
16.6. 16:30 DUGI RAT BALLANTINE'S TEAM 2 : 0 33 : 21 21 : 16

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. MAÐ 3 3 0 0 6 6:0 109:57
2. DUGI RAT 3 2 0 1 4 4:2 97:75
3. BALLANTINE'S TEAM 3 1 0 2 2 2:4 91:105
4. CAFFE BAR LUN DUBRAVA 3 0 0 3 0 0:6 0:60

Seniori Muški
Skupina F

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
15.6. 15:00 SANDSTORM SALON TEPIHA 2 : 0 14 : 12 15 : 14
15.6. 16:00 BHC PMF TURBO LIMAČ 2 : 0 24 : 7 26 : 18
15.6. 19:30 BHC PMF SANDSTORM 2 : 0 16 : 14 18 : 16
16.6. 11:00 SALON TEPIHA BHC PMF 1 : 2 6 : 12 19 : 18 7 : 8
16.6. 11:30 SANDSTORM TURBO LIMAČ 2 : 0 17 : 12 25 : 15
16.6. 14:30 TURBO LIMAČ SALON TEPIHA 0 : 2 11 : 16 16 : 18

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. BHC PMF 3 3 1 0 6 6:1 122:87
2. SANDSTORM 3 2 0 1 4 4:2 101:87
3. SALON TEPIHA 3 1 0 2 3 3:4 92:94
4. TURBO LIMAČ 3 0 0 3 0 0:6 79:126

Seniori Muški
Skupina G

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
16.6. 17:00 SANDSTORM BJ 1 : 2 15 : 16 23 : 15 4 : 5
16.6. 19:30 GOLDEN BALLS SANDSTORM 2 : 1 20 : 19 16 : 23 8 : 4
17.6. 10:00 BJ GOLDEN BALLS 0 : 2 17 : 18 16 : 17

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. GOLDEN BALLS 2 2 1 0 4 4:1 79:79
2. BJ 2 1 1 1 2 2:3 69:77 2 1-0-0 (2-1, 36:42)
3. SANDSTORM 2 0 0 2 2 2:4 88:80 1 0-1-1 (1-2, 42:36)

Seniori Muški
Skupina H

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
16.6. 17:30 DUGI RAT TIME OUT 2 : 0 21 : 14 21 : 17
17.6. 09:30 KRNP RAŠLJAR DUGI RAT 2 : 0 22 : 16 24 : 16
17.6. 10:30 TIME OUT KRNP RAŠLJAR 2 : 1 20 : 9 16 : 21 10 : 8

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. KRNP RAŠLJAR 2 1 0 1 3 3:2 84:78
2. DUGI RAT 2 1 0 1 2 2:2 74:77 2 1-0-0 (2-0, 42:31)
3. TIME OUT 2 1 1 1 2 2:3 77:80 0 0-0-1 (0-2, 31:42)

Seniori Muški
Skupina I

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
16.6. 17:00 BHC PMF KRONERI NA TURNEJI '07 2 : 0 22 : 10 18 : 14
16.6. 19:00 POPESCU BHC PMF 2 : 0 19 : 18 22 : 21
17.6. 10:00 KRONERI NA TURNEJI '07 POPESCU 0 : 2 18 : 19 12 : 21

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. POPESCU 2 2 0 0 4 4:0 81:69
2. BHC PMF 2 1 0 1 2 2:2 79:65
3. KRONERI NA TURNEJI '07 2 0 0 2 0 0:4 54:80

Seniori Muški
Skupina J

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
16.6. 17:30 MAÐ AXA BEACH STARS BUDAPEST 2 : 0 22 : 18 12 : 10
16.6. 19:00 LET CEPELIN TOMA SOFT MAÐ 1 : 2 22 : 24 27 : 20 4 : 6
17.6. 10:30 AXA BEACH STARS BUDAPEST LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 12 : 20 16 : 24

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. MAÐ 2 2 1 0 4 4:1 84:81
2. LET CEPELIN TOMA SOFT 2 1 0 1 3 3:2 97:78
3. AXA BEACH STARS BUDAPEST 2 0 0 2 0 0:4 56:78

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
17.6. 11:00 Četvrtfinale GOLDEN BALLS DUGI RAT 2 : 1 22 : 20 16 : 17 6 : 2
17.6. 11:30 Četvrtfinale POPESCU LET CEPELIN TOMA SOFT 2 : 1 16 : 20 21 : 20 13 : 12
17.6. 12:00 Četvrtfinale BHC PMF MAÐ 2 : 1 16 : 17 22 : 14 8 : 6
17.6. 12:30 Četvrtfinale BJ KRNP RAŠLJAR 0 : 2 5 : 23 12 : 17
17.6. 13:30 5.-8. mjesto DUGI RAT LET CEPELIN TOMA SOFT 0 : 2 15 : 29 10 : 24
17.6. 14:30 Polufinale GOLDEN BALLS POPESCU 1 : 2 16 : 19 23 : 8 6 : 9
17.6. 15:00 Polufinale BHC PMF KRNP RAŠLJAR 1 : 2 16 : 22 19 : 16 6 : 7
17.6. 15:00 5.-8. mjesto MAÐ BJ 2 : 0 22 : 8 20 : 11
17.6. 16:00 3.-4. mjesto GOLDEN BALLS BHC PMF 2 : 0 15 : 12 15 : 14
17.6. 16:00 7.-8. mjesto DUGI RAT BJ 2 : 0 15 : 6 13 : 8
17.6. 16:30 5.-6. mjesto LET CEPELIN TOMA SOFT MAÐ 0 : 2 18 : 27 14 : 18
17.6. 18:00 Finale POPESCU KRNP RAŠLJAR 0 : 2 9 : 19 18 : 21

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog