Starta sezona na pijesku!

U petak u 23h "salbunjeri" iz Dugog Rata putuju u Zagreb gdje će nastupiti na prvom turniru European beach handball toura - Croatia 2005. Nikad brojnija ekspedicija nije se iz Dugog Rata zaputila na neki od turnira rukometa na pijesku. Ove godine nastupaju dvije ekipe i to seniorska pod imenom Dugi Rat (kao i obično), te po prvi put i kadetska - Bijela čokolada.
Kako je seniorska ekipa jedan od nositelja imati će nešto lakšu skupinu od "čokoladnih".
Tako će u skupini "A" uz Dugi Rat još biti ekipa Saso Mange i jedan od kvalifikanata. U skupini "E" mlađa ekipa imati će jako težak posao jer su sa njima u skupini jedan kvalifikant, te ekipa "Golden balls" - bivši Ćobanci (srebrni u hrvatskoj i brončani u evropi).
Na kraju bi se zahvalili organizatoru jer nam je izašao u susret, te termine odigravanja naših utakmica premjestio za subotu.


Skupine i raspored utakmica možete vidjeti u nastavku članka…

SKUPINE - ZAGREB OPEN 2005

Skupina A - muški
Dugi Rat
2 Saso Mange
3 K1-2

Skupina B - muški
1 Toma-Soft
2 Bezimeni
3 K2-2

Skupina C - muški
1 Popescu
2 Tabacco Pako
3 White Boys

Skupina D - muški
1 Trešnja Klub
2 Kaj Boo Boo
3 Rmpalije

Skupina E - muški
1 Golden Balls
Bijela Čokolada - DR
3 K1-1

Skupina F - muški
1 Salon Tepiha
2 PMF
3 Turbo Limach

Skupina G - muški
1 Rašljari
2 Pod Smokvom
3 Dream team (K1,2-3)

Skupina A - žene
1 Kontesa Nera
2 Zvjerke
3 IRA
4 Libratehničar
5 Pašike

Skupina B - žene
1 Trešnja Klub
2 Svijet Sporta Pegoool
3 PMF
4 Kamo Sutra
5 Samo Žestoke


RASPORED UTAKMICA - ZAGREB OPEN 2005

Upozoravamo sve ekipe da se moraju striktno pridržavati satnice igranja. Utakmice započinju u točno zakazano vrijeme i nema čekanja.
Ekipe su dužne 30 minuta prije susreta prijaviti igrače.
Zagrijavanje ekipa prije početka utakmice, vrši se u prostoru za igrače.


ČETVRTAK / THURSDAY, 24.06.2005.
VRIJEME TIME  BROJ NUMBER  KATEGORIJA CATHEGORY UTAKMICA / MATCH  REZULTAT RESULT  SUCI REFEREES


16.30  KV 1  K1 m  TAPIRI - OZZY&ŽOHARI   
17,00 KV 2 K2 m  STARS - PAJER MJENJAČNICA  
17,30 KV 3 K1 m KB MALČEC - TAPIRI  
18,00 KV 4 K2 m PAJER MJENJAČNICA - SENZACIJA  
18,30 KV 5 K1 m KB MALČEC - OZZY&ŽOHARI  
19,00 KV 6 K2 m SENZACIJA - STARS  

PETAK / FRIDAY, 25.06.2005.
VRIJEME TIME  BROJ NUMBER  KATEGORIJA CATHEGORY UTAKMICA / MATCH  REZULTAT RESULT  SUCI REFEREES


11,00 01 A m Saso Mange - K1-2
11,30 02 F m Turbo Limach - Salon Tepiha
12,00 03 B ž Trešnja Klub - PMF
12,30 04 H m Kvaksi - K2-1
13,00 05 C m Tobacco Pako - White Boys
13,30 06 F m PMF - Turbo Limach
14,00 07 A ž IRA - Zvjerke
14,30 08 B ž Samo Žestoke - Trešnja Klub
15,00 09 D m  Trešnja Klub - Kaj Boo Boo
15,30 10 B ž PMF - Kamo Sutra
16,00 11 B m Toma Soft - K2-2
16,30 12 D m Kaj Boo Boo - Rmpalije
17,00 13 A ž Kontesa Nera - Zvjerke
17,30 14 G m Rašljari - Pod Smokvom
18,00 15 A ž Kontesa Nera - Ira
18,30 16 C m Popescu - Tabacco Pako
19,00 17 E m Golden Balls - K1-1
19,30 18 B ž PMF - Svijet Sporta Pigoool

 

SUBOTA / SATURDAY, 26.06.2005.
VRIJEME TIME  BROJ NUMBER  KATEGORIJA CATHEGORY UTAKMICA / MATCH  REZULTAT RESULT  SUCI REFEREES


09,00  19 A ž ZVJERKE - LIBRATEHNIČAR  
09,30 20 B ž SAMO ŽESTOKE - PMF  
10,00 21 D m TREŠNJA KLUB - RMPALIJE  
10,30 22 B ž KAMO SUTRA - SAMO ŽESTOKE  
11,00 23 B m BEZIMENI - K2-2  
11,30 24 A ž LIBRATEHNIČAR - KONTESA NERA  
12,00 25 A m DUGI RAT - SASO MANGE  
12,30 26 A ž IRA - LIBRATEHNIČAR  
13,00 27 E m BIJELA ČOKOLADA D.R. - K1-1  
13,30 28 A ž KONTESA NERA - PAŠIKE  
14,00 29 B m TOMA SOFT - BEZIMENI  
14,30 30 H m JERUZALEM ORMOŽ - KVAKSI  
15,00 31 F m SALON TEPIHA - PMF  
15,30 32 A m DUGI RAT - K1-1  
16,00 33 A ž PAŠIKE - IRA  
16,30 34 G m RAŠLJARI - DREAM TEAM  
17,00 35 A m JERUZALEM ORMOŽ - K2-1  
17,30 36 G m DREAM TEAM - POD SMOKVOM  
18,00 37 C m POPESCU - WHITE BOYS  
18,30 38 B ž TREŠ.KLUB - SVIJET SPO.PEGOOOL  
19,00 39 E m BIJELA ČOKOLADA D.R. - K1-1  
19,30 40 B ž KAMO SUTRA - TREŠNJA KLUB  


NEDJELJA / SUNDAY, 27.06.2005.
VRIJEME TIME  BROJ NUMBER  KATEGORIJA CATHEGORY UTAKMICA / MATCH  REZULTAT RESULT  SUCI REFEREES


11,00 41 B ž PMF - KAMO SUTRA  
11,30 42 1/4 m   
12,00 43 A ž PAŠIKE - LIBRATEHNIČAR  
12,30 44 1/4 m   
13,00 45 B ž SVIJET SPO.PEG. - SAMO ŽESTOKE  
13,30 46 1/4 m   
14,00 47 A ž ZVIJERKE - PAŠIKE  
14,30 48 1/4 m   
15,00 49 1/2 ž   
15,30 50 1/2 m   
16,00 51 3,mjesto ž   
16,30 52 3,mjesto m   
17,00 53 Finale ž   
17,30 54 Finale m   

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog