Rukomet na pijesku: Dugoraćani zastali tek u četvrt-finalu Paga

Dugoraćani na Pag Open 2004 ...Rukomet na pijesku (beach handball) polako postaje punopravnim članom hrvatske športske obitelji. Nakon prošlogodišnjih turnira i ove, 2004. godine, čak tri hrvatska turnira uključena su u Europski tour rukometa na pijesku 2004. Dugoraćani na Pag Open 2004 ...Rukometni klub Hrvatski Dragovoljac sudjelovao je sa svojom "piješčanom" ekipom nazvanom jednostavno - "DUGI RAT" - na svim ovogodišnjim turnirima rukometa na pijesku - Zagreb Open, Togir Open i ovom posljednjem - Pag Open 2004, koji se održao ovaj vikend (23.-25.07.) na Pagu na terenu novootvorenog "Olimpijskog centra"...

Dugoraćani su u dvije utakmice u skupini odigrane u subotu ostvarili uvjerljive pobjede. U nedjeljnom četvrtfinalu naši momci su za protivnike imali iskusnu mađarsku ekipu "Credit Bank Suisse". U prvoj utakmici ("poluvremenu"), u njenom samom finišu jedna pogreška je odlučila pobjednika. Mađari su bili spretniji i poveli su 1:0.Dugoraćani na Pag Open 2004 ... Drugu utakmicu na krilima bolje obrane dugoraćani su izjednačili na 1:1. Pobjednika ove četvrtfinalne utakmice je tako odlučivalo tek bolje izvođenje "šut-auta", tj. kontri 1-1. Teške, olovne ruke dugoraćana nakon ovih napornih utakmica po paškom "zvizdanu" novootvorenog Olimpijskog centra malo su zadrhtale, sasvim dovoljno da pobjedu i prolaz u polufinale na ovoj lutriji "penala" ovaj put "izvuku" sretniji mađari ...

Dugoraćani na Pag Open 2004 ...

Svaka čast našim momcima, opet su bili jedina muška momčad iz Dalmacije koja je prošla natjecanja u skupinama. Što bi tk bilo da u oblićnjim dućama imaju igralište gdje mogu trenireti. Gdje bi im bio kraj?ž


REZULTATI

PETAK / FRIDAY, 02.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

18.00

02

Bm

ADRIACHEM - TREŠNJA KLUB

0:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

18.30

03

Am

LUDI MORNARI - CUBASA O' ZORA

1:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

19.00

04

LIBRA TEHNIČAR - MARIJE

2:1

CARIĆ - LUKIĆ

19.30

05

MEDUZA TROGIR - VG DJEVOJKE

2:1

CARIĆ - JERNEIĆ

20.00

06

Am

POPESCU - JERUZALEM KRAP

2:0

BELANČIĆ - LUKIĆ

20.30

01

Dm

GLISTA - SUĆURANI

1:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

SUBOTA / SATURDAY, 03.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

09.00

07

Bm

NEMA PREDAJE - RMPALIJE

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

09.30

08

Cm

ČOBANCI - JEL TE BACA

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

10.00

09

Dm

DUGI RAT - GLISTA

2:0

GOJAK - LUKIĆ

10.30

10

SPONZORUŠE - KONTESA NERA

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

11.00

11

KAMO SUTRA - HLADNO PIVO

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

11.30

12

Am

POPESCU - CUBASA O' ZORA

2:1

GOJAK - LUKIĆ

12.00

13

Cm

JEL TE BACA - RAŠLJARI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.30

14

Bm

NEMA PREDAJE - ADRIACHEM

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

13.00

15

Am

JERUZALEM KRAP - CUBASA O' ZORA

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

13.30

16

Dm

DUGI RAT - SUĆURANI

1:2

CARIĆ - LUKIĆ

14.00

17

SPONZORUŠE - LIBRA TEHNIČAR

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

14.30

18

Bm

ADRIACHEM - RMPALIJE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

15.00

19

Am

POPESCU - LUDI MORNARI

2:0

GOJAK - LUKIĆ

15.30

20

KAMO SUTRA - MEDUZA TROGIR

2:0

CARIĆ - JERNEIĆ

16.00

21

HLADNO PIVO - VG DJEVOJKE

2:0

CARIĆ - LUKIĆ

16.30

22

Bm

TREŠNJA KLUB - RMPALIJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

17.00

23

Am

JERUZALEM KRAP - LUDI MORNARI

1:2

BELANČIĆ

17.30

24

KONTESA NERA - MARIJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

18.00

25

HLADNO PIVO - MEDUZA TROGIR

2:0

CARIĆ - JERNEIĆ

18.30

26

Bm

TREŠNJA KLUB - NEMA PREDAJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

19.00

27

Cm

RAŠLJARI - ČOBANCI

2:1

BELANČIĆ

19.30

28

SPONZORUŠE - MARIJE

2:1

CARIĆ - LUKIĆ

NEDELJA / SUNDAY, 04.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

10.30

29

KAMO SUTRA - VG DJEVOJKE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

11.00

30

LIBRA TEHNIČAR - KONTESA NERA

0:2

CARIĆ - JERNEIĆ

11.30

31

1/4 m

POPESCU - DUGI RAT

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.00

32

1/4 m

ADRIACHEM - RAŠLJARI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.30

33

1/4 m

CUBASA O' ZORA - SUĆURANI

0:2

BELANČIĆ

13.00

34

1/4 m

TREŠNJA KLUB - ČOBANCI

1:2

BELANČIĆ

13.30

35

7. mjesto ž

MARIJE - VG DJEVOJKE

2:0

CARIĆ - LUKIĆ

14.00

36

5. mjesto ž

LIBRA TEHNIČAR - MEDUZA TROGIR

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

14.30

37

1/2 ž

KONTESA NERA - KAMO SUTRA

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

15.00

38

1/2 m

DUGI RAT - RAŠLJARI

0:2

BELANČIĆ

15.30

39

1/2 ž

SPONZORUŠE - HLADNO PIVO

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

16.00

40

1/2 m

SUĆURANI - ČOBANCI

1:2

BELANČIĆ

16.30

41

3.mjesto ž

KAMO SUTRA - SPONZORUŠE

1:2

CARIĆ - LUKIĆ

17.00

42

3.mjesto m

DUGI RAT - SUĆURANI

2:1

BELANČIĆ

17.30

43

1.mjesto ž

KONTESA NERA - HLADNO PIVO

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

18.00

44

1.mjesto m

RAŠLJARI - ČOBANCI

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

18.45

Proglašenje pobjednika i podjela nagrada

PAG OPEN 2004

PETAK / FRIDAY, 23.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

19.00

01

LIBRA TEHNIČAR - KONTESA NERA

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

19.30

02

Am

SPORTSKE IGRE MLADIH - JEL TE BACA

2:0

PRELČEC - STIPANOVIĆ

20.00

03

ČOKOLADNE TORTICE - VG DJEVOJKE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

20.30

04

Dm

POPESCU - TOP TERME

2:0

PRELČEC - STIPANOVIĆ

21.00

05

Cm

ČOBANCI - SUĆURAC

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

21.30

06

Fm

GLISTA - JERUZALEM

2:0

PRELČEC - STIPANOVIĆ

22.00

07

Dm

ZAGREPČANI - CREDIT SUISSE

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

SUBOTA / SATURDAY, 24.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

11.00

08

LIBRA TEHNIČAR - CAFFE BAR ÐOVANI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

11.30

09

Em

SALON TEPIHA - CUBASA O ZORA

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

12.00

10

Fm

JERUZALEM - DUGI RAT

0:2

PRELČEC - STIPANOVIĆ

12.30

11

Dm

POPESCU - ZAGREPČANI

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

13.00

12

VG DJEVOJKE - HLADNO PIVO

0:2

CARIĆ - PRELČEC

13.30

13

CAFFE BAR ÐOVANI - KONTESA NERA

0:2

CARIĆ - STIPANOVIĆ

14.00

14

Bm

SPORT TIP DANAS - FIUMANI

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

14.30

15

Cm

SUĆURAC - RMPALIJE

0:2

CARIĆ - JERNEIĆ

15.00

16

Em

CUBASA O ZORA - PRAVI MEDVJEDI

0:2

GOJAK - PRELČEC

15.30

17

ČOKOLADNE TORTICE - SPONZORUŠE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

16.00

18

LIBRA TEHNIČAR - MEDUZA TROGIR

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

16.00

19

Dm

ZAGREPČANI - TOP TERME

1:2

GOJAK - STIPANOVIĆ

16.30

20

Am

RAŠLJARI - SPORTSKE IGRE MLADIH

2:0

CARIĆ - PRELČEC

17.00

21

Bm

FIUMANI - TREŠNJA KLUB

0:2

PRELČEC - STIPANOVIĆ

17.30

22

VG DJEVOJKE - SPONZORUŠE

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

18.00

23

CAFFE BAR ÐOVANI - MEDUZA TROGIR

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

18.30

24

Em

PRAVI MEDVJEDI - SALON TEPIHA

2:1

PRELČEC - STIPANOVIĆ

19.00

25

Cm

RMPALIJE - ČOBANCI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

19.30

26

Bm

TREŠNJA KLUB - SPORT TIP DANAS

2:0

PRELČEC - STIPANOVIĆ

20.00

27

Fm

DUGI RAT - GLISTA

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

20.30

28

Dm

CREDIT SUISSE - TOP TERME

2:0

GOJAK - STIPANOVIĆ

21.00

29

HLADNO PIVO - ČOKOLADNE TORTICE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

21.30

30

Am

JEL TE BACA - RAŠLJARI

0:2

JERNEIĆ - STIPANOVIĆ

22.00

31

Dm

CREDIT SUISSE - POPESCU

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

NEDELJA / SUNDAY, 25.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

12.00

32

HLADNO PIVO - SPONZORUŠE

2:1

JERNEIĆ - STIPANOVIĆ

12.30

33

KONTESA NERA - MEDUZA TROGIR

2:0

GOJAK - PRELČEC

13.00

34

1/4 m

RAŠLJARI - SALON TEPIHA

2:0

JERNEIĆ - PRELČEC

13.30

35

1/4 m

CREDIT SUISSE - DUGI RAT

2:1

GOJAK - STIPANOVIĆ

14.00

36

1/4 m

TREŠNJA KLUB - POPESCU

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

14.30

37

1/4 m

ČOBANCI - PRAVI MEDVJEDI

2:1

PRELČEC - STIPANOVIĆ

15.00

38

5.mj. ž

MEDUZA TROGIR - SPONZORUŠE

1:2

GOJAK - STIPANOVIĆ

15.30

39

1/2 ž

KONTESA NERA - ČOKOLADNE TORTICE

2:0

JERNEIĆ - PRELČEC

16.00

40

1/2 ž

HLADNO PIVO - CAFFE BAR ÐOVANI

2:0

GOJAK - STIPANOVIĆ

16.30

41

1/2 m

RAŠLJARI - CREDIT SUISSE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

17.00

42

1/2 m

POPESCU - ČOBANCI

2:1

PRELČEC - STIPANOVIĆ

17.30

43

3.mj ž

ČOKOL. TORTICE - CAFFE BAR ÐOVANI

1:2

JERNEIĆ - STIPANOVIĆ

18.00

44

3.mj m

CREDIT SUISSE - ČOBANCI

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

18.30

45

1.mj. ž

KONTESA NERA - HLADNO PIVO

2:0

PRELČEC - STIPANOVIĆ

19.00

46

1.mj.m

RAŠLJARI - POPESCU

1:2

GOJAK - JERNEIĆ


KONAČNI POREDAK

Men's Teams PP TP Total
1. POPESCU 90 73 163
2. RASLJARI 80 73 153
3. Credit Suisse 70 73 143
4. COBANCI 60 73 133
5. Tresnja Klub 50 73 123
6. DUGI RAT 40 73 113
7. PRAVI MEDVJEDI 30 73 103
8. Salon tepiha 20 73 93
9. SPORT TIP DANAS 10 73 83
10. SPORTSKE IGRE MLADIH 0 0 0
11. GLISTA 0 0 0
12. RMPALIJE 0 0 0
13. SUCURAC 0 0 0
14. JERUZALEM 0 0 0
15. TOP TERME 0 0 0
16. CUBASA O ZORA 0 0 0
17. JEL TE BACA 0 0 0
18. FIUMANI 0 0 0
19. ZAGREPCANI 0 0 0
Dugoraćani na Pag Open 2004 ...

 


POREDAK NA EUROPEAN TOURU

 

Ranking Men
 
Place Team Nation No. of
tourn.
Res 1 Res 2 Res 3 Total
1. RASLJARI CRO 3 153 142 122 417
2. COBANCI CRO 3 133 132 102 367
3. POPESCU CRO 3 163 112 92 367
4. Tresnja Klub CRO 3 132 123 102 357
5. DUGI RAT CRO 3 122 113 0 235
6. Salon tepiha CRO 2 142 93 - 235
7. SPORT TIP DANAS CRO 2 92 83 - 175
8. Credit Suisse HUN 1 143 - - 143
9. SUMMER 2004 GRE 1 139 - - 139
10. METALLOPLASTIKI AGRINIOU GRE 1 129 - - 129
11. COCO-COCOLINO GRE 1 119 - - 119
12. Sand Devils Minden GER 1 109 - - 109
13. BHC Kralovo Pole CZE 1 99 - - 99
14. Nema predaje CRO 2 82 0 - 82
15. TSG Münster GER 1 69 - - 69
16. RMPALIJE CRO 4 55 0 0 0 55
17. BHC MAKEDON GRE 1 0 - - 0
- A.S.L. AMILLA GRE 0 - - - 0
- AMIGOS DEL BALONMANO ESP 0 - - - 0
- Arsenal de Canelas POR 0 - - - 0
- Arsenal de Canelas POR 0 - - - 0
- B.H.C FUN STARS ATHENS GRE 0 - - - 0
- BALONMANO TRIANA TECNOCASA ESP 0 - - - 0
- BALONMANO-PLAYA BARBATE ESP 0 - - - 0
- Bar Ristò Villa Clara ITA 0 - - - 0
- Beach Boys Prato ITA 0 - - - 0
- Beachteam Di-Da-Bu-Di-Bu-Da SUI 0 - - - 0
- BHC Tulln AUT 0 - - - 0
- BM Playa Alcalá ESP 0 - - - 0
- Brinca n´Areia POR 0 - - - 0
- Cavaleiros Andantes POR 0 - - - 0
- Cologne Beach ITA 0 - - - 0
- Dream Team ESP 0 - - - 0
- Dream Team POR 0 - - - 0
- ELEKTRICAR SCG 0 - - - 0
- FreundeDerSonne Hamburg GER 0 - - - 0
- FUN STARS ATHENS GRE 0 - - - 0
- Gaia POR 0 - - - 0
- INFAPAN BARBATE ESP 0 - - - 0
- K.R.PE. SCG 0 - - - 0
- Leiria Andebol POR 0 - - - 0
- LETO2002.COM SCG 0 - - - 0
- M.C. Pallamano Malo ITA 0 - - - 0
- Old Stars H.C. Imola ITA 0 - - - 0
- Pescana Oluja Zemun SCG 0 - - - 0
- Pirati Pallamano 85 Bologna ITA 0 - - - 0
- Rapid Nonantola ITA 0 - - - 0
- Sand Force Team ITA 0 - - - 0
- Sandhüpfer Oberursel GER 0 - - - 0
- SUMMER 2004 GRE 0 - - - 0
- U.S. Olimpic Massa Marittima ITA 0 - - - 0
- Vipren Gades ESP 0 - - - 0
- WBAB Algéria FRA 0 - - - 0
- XUXU Beach-Team GER 0 - - - 0
- øezníci s diplomem CZE 0 - - - 0Zaslužen odmor nakon napornog dana!

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog