3.OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE - Trogir open 2004: Dugi Rat treći

treći u državiNa "domaćem" terenu u TROGIRU ekipa DUGI RAT je došla do postolja. Za ovupriliku "pojačani" sa dva igrača iz Splita (Vukić i Domjan).

Odmah prvog dana se slavio ulazak u četvrtfinale nakon pobjede 2:0 protiv GLISTA i poraza 1:2 od SUĆURANA. Što je bilo dostatno za drugo mjesto u skupini i prolaz dalje.

ovako Zele igra obranuU nedilju se igralo četvrtfinale kontra POPESCU-a. Vidilo se odma da ćemo proč dalje (Mijo nije bia u stanju niti doč, Marin je ima "pucački" trening cilu noć, Rus je bia gladan a ostali totalno "svježi"), ipak iznenađujuce dobrom igrom razbili smo POPESCU-a i plasirali se u polufinale gdje nas je čekala najbolja ekipa turnira RAŠLJARI...

Na "domaćem" terenu u TROGIRU ekipa DUGI RAT je došla do postolja. Za ovupriliku "pojačani" sa dva igrača iz Splita (Vukić i Domjan).

Odmah prvog dana se slavio ulazak u četvrtfinale nakon pobjede 2:0 protiv GLISTA i poraza 1:2 od SUĆURANA. Što je bilo dostatno za drugo mjesto u skupini i prolaz dalje.

U nedilju se igralo četvrtfinale kontra POPESCU-a. Vidilo se odma da ćemo proč dalje (Mijo nije bia u stanju niti doč, Marin je ima "pucački" trening cilu noć, Rus je bia gladan a ostali totalno "svježi"), ipak iznenađujuce dobrom igrom razbili smo POPESCU-a i plasirali se u polufinale gdje nas je čekala najbolja ekipa turnira RAŠLJARI.
 

U polufinalu smo lagano izgubili (nije da nismo imali šansi, pitajte Marina), pa nam je ostala utakmica za 3. misto.
Igrali smo sa SUĆURANI-ma (Šipić,Markota,Farkaš...) od kojih smo izgubili u skupini, ali ovaj put je RUS pojia dva sendviča prije utakmice i oni nisu imali šanse, te je 3. mjesto osvojeno nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca.


Izvrsno 3. mjesto u hrvatskoj (jedina ekipa medju prvih šest u Ž/M konkurenciji iz Dalmacije) upotpunjeno je izborom MARKA GALIOTA u četvorku turnira.

P.S.

Guja je zabia gooool!!!

KONAČNI POREDAK

1. RASLJARI 70 72 142
2. COBANCI 60 72 132
3. DUGI RAT 50 72 122
4. Sucurani 40 72 112
5. Tresnaja Klub 30 72 102
6. POPESCU 20 72 92
7. Cubasa o'' zora 10 72 82
8. Adriachem 0 0 0
9. RMPALIJE 0 0 0
10. Ludi mornari 0 0 0
11. Jeruzalem Krap 0 0 0
12. Jel'' te baca 0 0 0
13. Glista 0 0 0
14. Nema predaje 0 0 0

REZULTATI

PETAK / FRIDAY, 02.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

18.00

02

Bm

ADRIACHEM - TREŠNJA KLUB

0:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

18.30

03

Am

LUDI MORNARI - CUBASA O' ZORA

1:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

19.00

04

LIBRA TEHNIČAR - MARIJE

2:1

CARIĆ - LUKIĆ

19.30

05

MEDUZA TROGIR - VG DJEVOJKE

2:1

CARIĆ - JERNEIĆ

20.00

06

Am

POPESCU - JERUZALEM KRAP

2:0

BELANČIĆ - LUKIĆ

20.30

01

Dm

GLISTA - SUĆURANI

1:2

JERNEIĆ - LUKIĆ

SUBOTA / SATURDAY, 03.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

09.00

07

Bm

NEMA PREDAJE - RMPALIJE

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

09.30

08

Cm

ČOBANCI - JEL TE BACA

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

10.00

09

Dm

DUGI RAT - GLISTA

2:0

GOJAK - LUKIĆ

10.30

10

SPONZORUŠE - KONTESA NERA

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

11.00

11

KAMO SUTRA - HLADNO PIVO

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

11.30

12

Am

POPESCU - CUBASA O' ZORA

2:1

GOJAK - LUKIĆ

12.00

13

Cm

JEL TE BACA - RAŠLJARI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.30

14

Bm

NEMA PREDAJE - ADRIACHEM

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

13.00

15

Am

JERUZALEM KRAP - CUBASA O' ZORA

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

13.30

16

Dm

DUGI RAT - SUĆURANI

1:2

CARIĆ - LUKIĆ

14.00

17

SPONZORUŠE - LIBRA TEHNIČAR

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

14.30

18

Bm

ADRIACHEM - RMPALIJE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

15.00

19

Am

POPESCU - LUDI MORNARI

2:0

GOJAK - LUKIĆ

15.30

20

KAMO SUTRA - MEDUZA TROGIR

2:0

CARIĆ - JERNEIĆ

16.00

21

HLADNO PIVO - VG DJEVOJKE

2:0

CARIĆ - LUKIĆ

16.30

22

Bm

TREŠNJA KLUB - RMPALIJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

17.00

23

Am

JERUZALEM KRAP - LUDI MORNARI

1:2

BELANČIĆ

17.30

24

KONTESA NERA - MARIJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

18.00

25

HLADNO PIVO - MEDUZA TROGIR

2:0

CARIĆ - JERNEIĆ

18.30

26

Bm

TREŠNJA KLUB - NEMA PREDAJE

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

19.00

27

Cm

RAŠLJARI - ČOBANCI

2:1

BELANČIĆ

19.30

28

SPONZORUŠE - MARIJE

2:1

CARIĆ - LUKIĆ

NEDELJA / SUNDAY, 04.07.2004.

VRIJEME TIME

BROJ NUMBER

KATEGORIJA CATHEGORY

UTAKMICA / MATCH

REZULTAT RESULT

SUCI
REFEREES

10.30

29

KAMO SUTRA - VG DJEVOJKE

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

11.00

30

LIBRA TEHNIČAR - KONTESA NERA

0:2

CARIĆ - JERNEIĆ

11.30

31

1/4 m

POPESCU - DUGI RAT

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.00

32

1/4 m

ADRIACHEM - RAŠLJARI

0:2

GOJAK - JERNEIĆ

12.30

33

1/4 m

CUBASA O' ZORA - SUĆURANI

0:2

BELANČIĆ

13.00

34

1/4 m

TREŠNJA KLUB - ČOBANCI

1:2

BELANČIĆ

13.30

35

7. mjesto ž

MARIJE - VG DJEVOJKE

2:0

CARIĆ - LUKIĆ

14.00

36

5. mjesto ž

LIBRA TEHNIČAR - MEDUZA TROGIR

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

14.30

37

1/2 ž

KONTESA NERA - KAMO SUTRA

2:0

GOJAK - JERNEIĆ

15.00

38

1/2 m

DUGI RAT - RAŠLJARI

0:2

BELANČIĆ

15.30

39

1/2 ž

SPONZORUŠE - HLADNO PIVO

0:2

CARIĆ - LUKIĆ

16.00

40

1/2 m

SUĆURANI - ČOBANCI

1:2

BELANČIĆ

16.30

41

3.mjesto ž

KAMO SUTRA - SPONZORUŠE

1:2

CARIĆ - LUKIĆ

17.00

42

3.mjesto m

DUGI RAT - SUĆURANI

2:1

BELANČIĆ

17.30

43

1.mjesto ž

KONTESA NERA - HLADNO PIVO

1:2

GOJAK - JERNEIĆ

18.00

44

1.mjesto m

RAŠLJARI - ČOBANCI

2:1

GOJAK - JERNEIĆ

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog