Trogir 2003. - pijesak

Rukometaši HD-a u svom prvom nastupu na pijesku zabilježili su zapažen rezultat. U grupi su zauzeli 2. mijesto izgubivši tijesno od ekipe Baš me briga nakon kaznenih udaraca (moramo naglasiti da je to prva utakmica u kojoj su dugoraćani učili pravila i način igre). Već u drugoj utakmici pobjeđen je jedan od favorita turnira Cuprešić ZG za koje igra i reprezentativac Denis Špoljarić. Zbog nedolaska ekipe Bizoni iz Zagreba ekipa Dugi Rat zauzela je 2. mjesto u C skupini i plasirala se u četvrtfinale.

U četvrtfinalu naišli su na aktualne državne prvake POPESCU za koje igra nekoliko reprezentativaca u rukometu na pijesku potpomognutih reprezentativcem Igorom Vorijem. U ovoj utakmici dugoraćani su pokazali karakter i tek nakon izvođenja kaznenih udaraca su tijesno poraženi.

ZA DUGI RAT SU NASTUPILI:
- Joško Ivanišević
- Stipe Čurlin
- Miroslav Pivac
- Ivan Pleić
- Stjepko Čulić
- Krešimir Glavica
- Marko Galiot
- Drago Vojnović
- Čoko
TRENER: Zlatko Grubiša
Navijači i tehnička podrška: Joško-prezidente, Ćara i Rake

RASPORED PREDNATJECANJA PO SKUPINAMA

A SKUPINA
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
25.07. 17.00 JEL TE BACA - ŠAKA JADA             2:0
26.07. 10.00 POPESCU - MACANI               2:0
26.07. 13.00 POPESCU - JEL TE BACA             2:0
26.07. 15.30 POPESCU - ŠAKA JADA               2:1
27.07. 11.30 MACANI - ŠAKA JADA               2:1
27.07. 12.30 MACANI - JEL TE BACA               0:2
                               
1. POPESCU 3 3 0 6 : 1 6  
2. JEL TE BACA 3 2 1 4 : 2 4  
3. MACANI 3 1 2 2 : 5 2  
4. ŠAKA JADA 3 0 3 2 : 6 0  
                               
B SKUPINA
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
25.07. 17.30 JOKS - GRADINA MONT             2:0
25.07. 19.00 SOLIN - GRADINA MONT             2:1
26.07. 10.30 ŠPRIC MI - GRADINA MONT           2:0
26.07. 13.30 ŠPRIC MI - SOLIN                 2:1
26.07. 16.30 ŠPRIC MI - JOKS                 2:0
27.07. 12.00 JOKS - SOLIN                   0:2
                               
1. ŠPRIC MI 3 3 0 6 : 1 6  
2. SOLIN 3 2 1 5 : 3 4  
3. JOKS 3 1 2 2 : 4 2  
4. GRADINA MONT 3 0 3 1 : 6 0  
                               
C SKUPINA
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
25.07. 18.00 BAŠ ME BRIGA - DUGI RAT             2:1
26.07. 11.00 BIZONI - DUGI RAT               0:2 BB
26.07. 12.00 CUPREŠIĆ ZG - DUGI RAT             0:2
26.07. 14.00 CUPREŠIĆ ZG - BIZONI               2:0 BB
26.07. 15.00 BAŠ ME BRIGA - BIZONI             2:0 BB
26.07. 17.30 CUPREŠIĆ ZG - BAŠ ME BRIGA           1:2
                               
1. BAŠ ME BRIGA 3 3 0 6 : 2 6  
2. DUGI RAT 3 2 1 5 : 2 4  
3. CUPREŠIĆ ZG 3 1 2 3 : 4 2  
4. BIZONI (-3) 3 0 3 0 : 6 0  
                               
D SKUPINA
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
25.07. 19.30 RK SUĆURAC - MALIGANI             2:0
26.07. 11.30 CB KENNEDY - MALIGANI             2:0
26.07. 12.30 LUDI MORNARI - RK SUĆURAC           2:0
26.07. 14.30 LUDI MORNARI - MALIGANI           2:0
26.07. 15.00 CB KENNEDY - RK SUĆURAC             1:2
26.07. 18.00 LUDI MORNARI - CB KENNEDY           2:0
                               
1. LUDI MORNARI 3 3 0 6 : 0 6  
2. RK SUĆURAC 3 2 1 4 : 3 4  
3. CB KENNEDY 3 1 2 3 : 4 2  
4. MALIGANI 3 0 3 0 : 6 0  

 

četvrtfinale
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
27.07. 13.00 POPESCU - DUGI RAT 2:1
27.07. 13.30 ŠPRIC MI - RK SUĆURAC 2:0
27.07 15.00 LUDI MORNARI - SOLIN 1:2
27.07. 15.30 BAŠ ME BRIGA - JEL TE BACA 0:2
polufinale
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
27.07. 16.00 ŠPRIC MI - SOLIN 2:0
27.07. 16.30 POPESCU - JEL TE BACA 2:0
za 3. mjesto
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
27.07. 18.00 SOLIN - JEL TE BACA 0:2
za 1. mjesto
NADNEVAK VRIJEME UTAKMICA REZULTAT
27.07. 19.00 ŠPRIC MI - POPESCU 2:1

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog