Željan željan obrana

14-kolorkhd-medim-6Veoma važna pobjeda dugoračana u nastavku prvenstva.Na samom početku domaćini su bili u malom grču što su gosti dobro iskoristili i predvođeni Škrobarom bili u minimalnom vodstvu sve do 20. minute (9-7) kada su imali priliku i povećati svoju prednost, međutim tada se budi vratar Željan Bosnić na vratima dugoračana te svojim obranima daje vjetar u leđa suigračima koji okreću rezulat u svoju korist te na odmor odlaze sa 2 gola prednosti (14-12).

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "MEĐIMURJE"  38:25(14:12)

14-kolorkhd-medim-4
Drugo poluvrijeme Dragovoljac kreće furiozno, te serijom od 7 zgoditaka rješava pitanje pobjednika. U tim trenucima briljirao je vratar Bosnić skinuvši 4 sedmerca.

Do kraja susreta nije bilo opuštanja jer je tribalo uhvatiti minus 7 iz prvog susreta što su danas vrlo raspoloženi Gale i Plazibat sa ostatkom ekipe iskoristili te utakmicu priveli kraju sa velikih plus 13.