Zaslužena pobjeda druge momčadi!

hd2-arbanasi

...za specijalne efekte slika zahvaljujemo rasvjeti u dvorani...

U nedjelju na SC Poljud, u dvorani Lora odigrana je uzbudljiva utakmica, domaćin pojačan igračima iz prve momčadi je uspio pobijediti mladu ekipu Arbanasa 2. Prvo poluvrijeme ekipa Hrvatskog Dragovoljca se mučila s pokretljivom obranom gostiju, te gosti hvataju priključak pred kraj. Arbanas je imao šansu i preći u vodstvo pred kraj prvog poluvremena ali golman domaćih Stipe Tokić zaustavlja tri čista zicera Arbanasa i rezultat na kraju prvog poluvremena je 13-13. U nastavku su se Mijini momci probudili i predvođeni najboljim strijelcom utakmice Matejom Jakeljićem s 13 pogodaka, i Marinom Grgatom s 5 pogodaka stvaraju nedostižnu gol razliku i utakmica je mirno privedena kraju s konačnim rezultatom 31-26.