VELIKA DVA BODA PROTIV ZADRA

U nedjelju smo odigrali utakmicu 10. kola protiv Zadra. Dvorana u Zadru se oštetila zbog nedavnog nevremena, pa je došlo do zamjene domaćinstva.

U prvih 15 minuta, utakmica je bila izjednačena. Zadrani su pokazali zašto su pri vrhu tablice, a Dugoraćani zašto nikome nije drago gostovanje na Ribnjaku. Do predaha, Dragovoljac je uhvatio odličan ritam u napadu i obrani, te je u svlačionicu odnio čak 6 golova prednosti.
U nastavku su Zadrani krenuli u lov na zaostatak. Ipak, i dalje raspoloženi obrana i napad Dragovoljca nisu im omogućili da se primaknu blizu. Odgovor na pitanje pobjednika bio je sve jasniji, te je u konačnici Hrvatski dragovoljac slavio s velikih 31-21.