U crnu rupu upali već u trećoj minuti susreta..

RK TROGIR - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  34:19 (20:9). Dragovoljci dobro otvaraju utakmicu, dva brza prebrojavanja i proigravanja rezultiraju s dva brza gola. Nažalost, to je praktički bilo sve što su napravili dobro na parketu dvorane u Trogiru. Crna rupa nastupila je već u trećoj minuti susreta.. Dragovoljci su se izgasili, odnosno vrlo dobri domaćini iz Trogira ubacuju u brzinu više i Dugoraćani se jednostavno u subotu nisu mogli ravnopravno nositi s njima. Na poluvremenu je rezultat na semaforu svjetlio s već previsokih 20:9. U drugom poluvremenu su Dugporaćani pokazivali znakove života ali nedovoljno da bi se se približili Trogiranima. Ništa više vrijedno spomena.. osim prilike svim igračima s klupe da odigraju i dobiju svoju minutažu koju su zaslužili na treninzima. Na kraju stisak ruku igračima Trogira i čestitke na zasluženoj pobjedi. Semafor se zaustavio na previsokjih 34:19. Bit će bolje, Trogir ove sezone ima dobru ekupu i s pravom 'puca' na vrh lige, a Dragovoljce čeka sezona puna izazova. Svoju priliku u gostima morati će tražiti protiv ekipa svog igračkog ranga, te biti i dalje goropadni domaćini u svom omiškogm gnjezdu. Idemo dalje. Nova utakmica je u subotu na Ribnjaku. Dolazi Buzet. Ajmo naši!