Treći poraz zaredom

RK "BIOGRAD" - RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" 35 : 32 (18:15)

Domaćini su loše počeli utakmicu i punih sedam minuta trebalo im je za prvi gol što su gosti iskoristili i poveli 3:0. Ipak, do poluvremena domaćini su povezali redove i od minus tri došli do plus dva na odmoru (17:15).

Sredinom drugog poluvremena činilo se da je utakmica riješena nakon što je Biograd poveo 27:21. No tada do izražaja dolazi loša fizička pripremljenost domaćih koji u pravilu posljednjih desetak minuta od početka sezona igraju s pola snage. Ne zato što bi to htjeli već zbog toga jer igrači teško mogu izdržati 60 minuta igranja u kontinuitetu. Kako je utakmica išla kraju momčad iz Dugog Rata bila je sve bliže te je s četiri uzastopna gola došla na minus 1 (32:31). Obje momčadi potom postižu po jedan gol da bi nakon 33:32 golovima Buovca i Petrovića domaćini sačuvali pobjedu.

BIOGRAD NA MORU - ŠSD. Gledatelja: 280. Suci: Kordić i Mitrović (Zagreb).
RK "BIOGRAD":
Tomić, Morović, Galešić 2, Nakić 4, Petrović 1, Troskot 1, Buovac 5, Knežević, Ćapeta, Katuša, Duvnjak 6, Zorica 9 (5), Markić 7 (1). Trener: Tomislav Šarić.
RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC":
Glavaš, Gale 3, Plazibat 5, Vuković, Bajkuša, Klarić 4, F. Pleić 3, I. Pleić, Đonlić, Radić 4, Banović 4, Stipičić 6 (3), Pivac 3, Jakelić. Trener: Joško Ivanišević.
Sedmerci: Biograd 6 (6); H. dragovoljac 3 (3).
Isključenja: Biograd 14 minuta (Nakić 2+2, Markić 2+2, Troskot, Duvnjak, Zorica); H. dragovoljac 18 minuta (Plazibat 2+2+2, Stipičić 2+2, Gale, Klarić, Radić, Banović).
Diskvalifikacija: Stipičić (60').