TIJESAN PORAZ DRAGOVOLJCA U ROVINJU

Do novih bodova nismo uspjeli doći na gostovanju u Rovinju. Domaćini su potvrdili ulogu favorita nakon napete završnice.

Rovinj je odlično ušao u susret. Do tri pogotka prednosti došli su u prvih šest minuta, no malo po malo Dragovoljac se vratio u egal. Nedugo zatim, gosti su se još jednom našli u zaostatku od tri pogotka, ali ovoga puta preokretom su poveli 11:12. Međutim tehničke pogreške momčadi u crnom odlično su iskoristili domaćini i na poluvrijeme otišli s velikih +5.
Hrvatski dragovoljac je u drugom poluvremenu opet malo po malo topio prednost Rovinjana. Ponovno se u više navrata domaći sastav odvajao. Uslijedio je prekid zbog kojeg su tribine dvorane bile ispražnjene. Nakon incidenta, novim naletom u 50. minuti Dragovoljac je došao na samo jedan gol zaostatka. Ipak, nije bilo sreće za goste i Rovinj je slavio do kraja 30:28.
Najbolji strijelci: Mislav Plazibat - 9 (6 sedmeraca), Hrvoje Jakelić - 4, Josip Zebić - 4.