Tako blizu, a tako daleko

Dubrovnik, 12.10.2005.
2.HRL-jug, zaostala utakmica 3.kola
RKHM DUBROVNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 32:31 (15:15)

Zaostalu utakmicu 3. kola i odlazak u Dubrovnik, zapao nas je ove sride (12.10.2005,). Putem do Dubrovnika «izgubili» vjernog navijača, a pronašli navijačice(Saša).
Sama utakmica i nije počela dobro, Drago Vojnović izvrne nogu u prvon dodiru sa balunon. I kad se pomislilo da je sve gotovo, da nemamo šanse, krenilo se sa igron. Gol po gol (6:11) i dobar rezultat polovinon prvog poluvremena...

Golovima sa krila Kreše i Marka Perića su se pridružili i ostali. Ali se nije tako nastavilo. Do poluvremena domaćin stiže i neriješeno se završava. Drugo poluvrijeme se igralo gol za gol i tako do pred kraj kada domaćin ima balun i igrača više. «Jurišnik» Krešo krene na prisjecanje baluna uz moto:"Čuvajte mi leđa, il si peder, il si govno".

Nažalost mu naum nije uspija i oba boda ostaju u Dubrovniku.

Uz raspoloženog M. Stipičića (igra srednjeg) i dva krila (K. Glavica i M. Perić) sa ozljedon D. Vojnovića i srečon koja nan je malo falila bolje se i nije moglo, a možda i je…