RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KOTEKS SPLIT 27:21(13:7)
Mlađi kadeti:
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KOTEKS SPLIT 21:22(10:12)
Dječaci:
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KOTEKS SPLIT 21:17(10:8)
Odigrano je i sedmo kolo zupanijske lige.Protivnik jako dobro poznat, Koteks Split. Prva utakmica,na teren izlaze dječaci i već na samom startu se splićani malo odvajaju na plus 2 razlike. Konstantno su tu svoju prednost čuvali, na trenutke i povečavali tako da ja krajnji rezultat bio 21-17 za Koteks. Mladi dragovoljci se nikako nisu mogli pribliziti,s toga i utakmica nije bila posebno uzbudljiva. Najbolji u utakmici je bio Bruno Milkovic sa 10 golova...

Kod mlađih kadeta,slična slika,ali u nasu korist. Vodimo cijelo prvo poluvrijeme,ali se događa mali pad u početku drogog poluvremena. Domaćini čak i vode, ali utakmica koja je trebala biti riješena ranije, suci je dodatno zakompliciraju sa svojih par nenamjernih grešaka i dovodi utakmicu u egal. Na kraju ipak zaslužena, minimalna pobjeda, ali ipak dosta tehničkih grešaka. Najviše bih istaknuo odličnog Tokića sa 10 golova, koji je mozda i riješio utakmicu.

Kod kadeta se nije bas očekivala pobjeda Dragovoljca, ali su igrali borbeno i nisu se predali. Odlični Rakuljić sa 9  golova nije mogao parirati vrlo dobrim Splićanima.