Napokon BODOVI

Napisao/la rkhd.hr.

rkhd-mosl 05

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC RK "MOSLAVINA" 23:20 (11:7)

Dragovoljci su se potajno nadali bodovima kontra favorizirane Moslavine pogotvo jer su bili pojačani za  danas najboljeg pojedinaca  na terenu golmana Bosnića i u tome uspijeli.Odlično su otvorili utakmicu i odmah stvarili razliku koje je stigla do velikih 10:4 u 23. minuti, s tim da su promašili čak 3 sedmerca u tom periodu. Obrana je funkcionirala odlično i sve ostalo što bi gosti uspijeli uputiti prema golu zaustavljao je Bosnić. Ipak mali pad koncentracije su iskoritili te uspijeli smanjiti do poluvremena na minus 4 (11-7).

rkhd-mosl 15

Drugo poluvrijeme domaćini su stalno bili u prednosti 3-4 pogotka ali su uporni gosti u 51. minuti stigli na minus 1 (19-18). Tada opet Bosnić zaključava svoja vrata a to su  iskusni Galiot te Plazibat i M.Perić pogotcima znali iskoritit te osigurati Dragovoljcu velika 2 boda.

rkhd-mosl 02RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "MOSLAVINA"  23:20(11:7)
Split-Mala dvora ŠC „GRIPE“.Gledatelja.250.
Suci:Ivica Komšo i Ivan Dominiković (Metković)
Nadzornik:Đino Giljević (Metković)