SAČUVALI LIDERSKU POZICIJU

jure-hd-arbanasi
...Jure ''Jicha'' para mrižu...

U subotu je Dragovoljac odigrao susret s fenjerašom, ekipom Arbanasa iz Zadra na SC Gripe u maloj dvorani. Unaprijed upisani bodovi su pridonijeli i ležernijem pristupu utakmici te se tradicionalno prvo poluvrijeme odigralo dosta statično s puno tehničkih pogrešaka. U nastavku utakmice, gosti su fizički dosta pali, a igrači s klupe Dragovoljca su iskoristili svoju priliku da se nametnu treneru Stipičiću. Najbolji u redovima Dragovoljca je bio Maleničić Marko s pet pogodaka, a dobru dionicu, poglavito u obrani je odradio i Milivoj Kaštelančić s postignuta dva pogotka. Također moramo pohvaliti mlado krilo Dragovoljca Kristijana Kovača, igrač s vicom u igri, i atraktivnim potezima je oduševljavao svoje suigrače, nešto manje trenera Stipičića, ali definitivno pravo osvježenje na utakmici. Utakmica je rutinski privedena kraju s rezultatom 29:24 za Dragovoljac.