Rutinski odrađen posao u Trilju

trilj-hd

U nedjelju je Dragovoljac odigrao susret s fenjerašom, ekipom Trilja u SD Trilj. Utakmica je krenula u visokom ritmu, s raspucanim napadima obije momčadi. Dragovoljac nakon početnog naleta domaćina uspostavlja kontrolu nad igrom te poluvrijeme završava s 15 – 21 za Dragovoljac. U nastavku su priliku dobili igrači s klupe, da se nametnu treneru Stipičiću, koju su vrlo dobro iskoristili. Najbolji strijelac utakmice je bio Mislav Plazibat s sedam pogodaka, a odličnu partiju pružio je i Stjepan Bajkuša s šest pogodaka. Utakmica je završila s rezultatom 29-35 za Dragovoljac te se ekipa okreće zadnjoj prvenstvenoj utakmici ovog dijela sezone u nedjelju u 15:30 (Mala dvorana-Gripe) protiv starih rivala Trogira. Dođite nas podržati u što većem broju!