RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC-RK TROGIR 31:23 (14:14)

rkhd-trogir1

U zadnjoj utakmici  jesenskog dijela Dugoračanima se suprostavila tvrda ekipa  iz Trogira.Kao i što smo navikili ove godine nikako nismo mogli uspostaviti  pravu igru u prvom  poluvremenu ,te su nam  se gosti dobro suprostavili pogotovo  sa čvrstom obranom na koju smo imali problema,a kontra i polukontra nam nikako nije štimala, kao i naša obrana gdje smo ponovno bili premlaki.Igralo se non stop gol za gol te se na poluvrijeme odlazi rezultatom 14:14.

rkhd-trogir2

No iako su se i  naši navijači dobro zabrinili oćemo li i ovog puta uspjeti odigrati dobro drugo poluvrijeme, mi smo još jedanput pokazali karakter, te od  35 min i vodstva trogirana 17:16, uraganskom serijom 10:0 rješili  pitanje pobjednika!Čvrsta i agresivna obrana s dobrim golmanima te sa brzom tranzicijom gdje su Klarić( nakon lošeg prvog poluvremena kad se pošteno isfalivao namisto nišanske sprave) i I.Pleić bili prebrzi i efikasni ostavljajući gostujuće vratare na „streljani“ te im nemilice punili mrežu!
Tako smo ovi dio prvensta završili sa 19 bodova,porazom u Metkoviću i neriješenim u Solinu, te sa 9 pobjeda!Trener je reka da smo završili sezonu sa „vrlo dobrim“.Iza utakmice smo se pošteno opustili na večeri u predsjednika Domagoja!  Do iduće utakmice veliki pozdrav i sretni  svima nadolazeći blagdani!