RK "CRIKVENICA - RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" 29:27(16:14)

Utakmicu smo započeli neloše vodstvom 0:3 i 2:5, ali domaćini se vraćaju u igru izjednačenjem 5:5 te se rezultat izmjenjuje u minimalnim vodstvima jedne i druge momčadi do rezultata 11:10 nakon čega domaćini povisuju vodtvo na 16:12 predvođeni raspoloženim Montanarijem. Dragovoljac ipak uspijeva zabiti još dva zgoditka do kraja poluvremena te se na odmor ide s rezultatom 16:14.

crikv-rkhd 10
Utakmica je neizvjesna do rezultata 22:22 u periodu u kojem su se isticali Derossi kod domaćina te Banović i Plazibat kod gostiju. Crikvenica se opet odvaja na 4 gola prednosti 26:22 međutim uporni dragovoljci do 56 minute uspijevaju izjednačiti na 27:27. Nažalost to je bilo sve što smo uspijeli realizirati do kraja utakmice te u posljednje 4 minute nismo uspijeli postignuti zgoditak. Valja napomenuti da je kod rezultata 28:27 dragovoljac imao napad za poravnanje rezultata 30 sekundi do kraja utakmice, međutim gostima nespretno ispada lopta te domaćin poentira u posljednjim sekundama za konačnih 29:27.