Prvi gol u 15. minuti

23-kolo-rkhd-matulji 03

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "MATULJI 2001" 25:24 (10:11)
Punih 15 minuta bilo je potrebno pomlađenom sastavu H. dragovoljca da postignu prvi pogodak.Vratar gostujuće momčadi Brajnović bio je nerješiva prepreka za domaću momčad.Međutim nakon što su postigli prvi zgoditak, dragovoljci se vraćaju u igru serijom od 4 pogotka (4:5).Ostatak poluvremena matuljci su imali minimalnu prednost koju su održavali do isteka 30. minute (10:11).

Početkom drugog poluvremena Dragovoljac je čak i poveo (34. min.), međutim uporni gosti i dalje su imali minimalnu prednost do rezultata 19:21 kada domaćin postiže seriju od 4 pogotka i odvaja se na 23:21. U vrlo uzbudljivoj završnici istaknuo se mladi Banović koji je postigao četiri posljednja pogotka za dragovoljce te uz pomoć raspoloženog vratara Bosnića donio svojoj momčadi pobjedu.