Protiv senja do druge uzastopne pobjede

rkhdsenjw 01RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC"-RK "SENJ WALLENBORN" 36:25 (15:13).Dugoračni su ostvarili drugu uzastopnu, prvu domaću pobjedu kontra gostiju iz Senja. Od samog početka se vidilo da je kvaliteta na strani domaćina ali velik broj promašenih zicera nakon kojih se uvukla mala nervoza, dali su borbenim gostima da  drže  priključak cijelo prvo poluvrijeme koje završava 15-13.

rkhdsenjw 01
Senjani su parirali još nekoliko minuta u nastavku nakon toga stvari idu u samo jednom smjeru na mlin domaćina. Raspucali su se dugoračani, obrana je neprobojna te prvo odlaze na plus 4 (18-14) nakon toga razlika samo raste do konačnih 36-25. Kod domaćina vrlo raspoložena mlada vanjska linija Gale 9 te Plazibat i Banović po 6 golova, kod gostiju Filipović 7 i Vuković 6.