HRVATSKI DRAGOVOLJAC – PRELOG  35:34 (20:19)

Split, mala dvorana SC Gripe. Gledatelja: 100. Suci: Grbavac i Ravlić (Vrgorac)

HRVATSKI DRAGOVOLJAC:  Glavaš, Gale 5, Plazibat 4, M. Perić 5(3), Pavlović 2, Klarić 5, Bajkuša 7, L.H. Perić 1, Maleničić, Bosnić, Kaša 1, Banović 4, Ercegović, Jakeljić 1 ; Trener: Marin Stipičić

PRELOG: Bogović 3, Koprek, Bergovec 3, Martinčević, Božek, Bratković 5, Horvatić 3, Logožar, Krajner 5(1), Malek 3, Janušić 4, Belić 8 (3), Šelja ; Trener: Dubravko Hozjak

SEDMERCI: HD 4(3), Prelog 4(4)
ISKLJUČENJA: HD 2 min, Prelog 2 min

Utakmica bez obrana, s pravom kanonadom udaraca prema vratima obiju momčadi. Bodovi su na kraju ostali u Splitu odnosno Dugom Ratu, domaći su u većem dijelu utakmice imali minimalnu prednost, nikad veću od tri gola razlike. Završnica je obilovala dramatikom, Dragovoljci su u 52. minuti imali plus 2 (33:31), ali potom nisu postigli gol čak sedam minuta. Gosti su to iskoristili za potpuni preokret, Bratković, Krajner pa Janušić donijeli su im gol prednosti u 58 minuti (33:34). Nisu igrači Preloga to uspjeli zadržati, Dugoraćani su se još jednom pokazali kao majstori u tijesnim završnicama pa su golovima Bajkuše i Pavlovića došli do nove pobjede.