PREPUSTILI VRH TABLICE RUDARIMA

rudar hd

Novu veliku pobjedu ostvarili su rukometaši Mladog Rudara. Danas je u njihovoj novoj dvorani gostovao Hrvatski Dragovoljac, momčad koja je dosad, jedina uz njih, bila maksimalna, a Labinjani su je porazili “na račun” veoma uspješnog perioda između 49. i 55. minute susreta.

Prvi dio protekao je u ravnopravnoj igri, iako je domaćin krajem prvih 30 minuta uspio “pobjeći” na dva gola razlike. Kovari u 48. minuti imaju 22:19, a onda Perić smanjuje na 22:20.

Nakon što su gosti u sljedećih par minuta četiri puta morali na dvominutno “hlađenje”, domaćin to koristi i odlazi na nedostižnih 25:20.

Kod domaćina je maestralan bio Ilija Lovrinović s deset golova, a vrlo dobar bio je i Bruno Derossi sa šest. Goste predvodio kasnije isključeni Mislav Plazibat s osam pogodaka.

LABIN – SC Franko Mileta – Gledatelja: 800

PRVA HRL JUG – 6. KOLO – Suci: Barle i Vučić (Zagreb)

MLADI RUDAR – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 30:25 (15:13)

MLADI RUDAR: Vlačić, Derossi 6, Franković, Dukić, Mileta 4, Banović, Lovrinović 10, Šehić, Ćopić, Ratkajec 6, Štingl, Bučaj, Kostić, Juričić, Griparić 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Jakelić, Perić 1, Bočkaj, Generalić, Klarić 1, Banović 5, Galiot 2, Maleničić, Bušić, Kutleša, Grgat, Jakeljić 5, Plazibat 8 (1), Pocrnja, Maleničić M. 2, Urličić

Isključenja: Mladi Rudar 6 minuta (Griparić 2, Juričić 2, Ratkajec 2) Hrvatski Dragovoljac 16 minuta (Plazibat 6, Klarić 4, Banović 2, Kutleša 2, Jakeljić 2)