PREKO OPUZENA DO PRVE LIGAŠKE POBJEDE

Momčad Hrvatskog dragovoljca konačno je, nakon 6 neuspjelih pokušaja, došla do prve pobjede u ligi. Na Ribnjaku je poražen novi prvoligaš - Opuzen.

Domaćini su najavili dobru partiju u prvim minutama susreta. Nakon prvih deset minuta stekli su prednost od 4 gola. U sljedećih deset minuta gosti su se trgli i vratili su se na malo manji zaostatak. Krajem prvog dijela igralo se gol za gol te je Dragovoljac otišao na predah s vodstvom 17:15.
Velik broj pogodaka u prvom poluvremenu bio je posljedica boljih napada nego obrana, a kada je domaći sastav svoju obranu podigao na bolju razinu, Opuzen se ponovno našao u osjetljivom zaostatku. Gosti se više nisu uspjeli primaknuti dovoljno blizu da ugroze pobjedu domaćina i utakmica je završila visokom pobjedom Hrvatskog Dragovoljca - 38:29. Najraspoloženiji u domaćim redovima - Mislav Plazibat (11) i Josip Zebić (7).