Pregazili Krilnika!

1.kolo županijskog kupa
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KRILNIK 37:21 (17:6)

Detalj s utakmice...U 1. kolu županijskog kupa ekipa Hrvatskog dragovoljca pobjedila je ekipu Krilnika šesnaest golova razlike i u idučem kolu igra protiv prvoligaša Splita.

Dugoraćani počinju odličnom igrom u obrani i sigurnom realizacijom u napadu što rezultira početnim vodstvom od 5:0. Ne dopuštajući nikakvo iznenađenje nošeni obranama Joška Ivaniševića nastavili su u takvom ritmu i u 24.minuti imaju prednost 12:3. Ni u nastavku dragovoljci nisu popuštali te su u 42.minuti vodili 20 golova razlike (30:10).

Dugoraćani počinju odličnom igrom u obrani i sigurnom realizacijom u napadu što rezultira početnim vodstvom od 5:0. Ne dopuštajuči nikakvo iznenađenje nošeni obranama Joška Ivaniševića nastavili su u takvom ritmu i u 24.minuti imaju prednost 12:3.Ni u nastavku dragovoljci nisu popuštali te su u 42.minuti vodili 20 golova razlike (30:10).

Uslijed tako visokog vodstva trener Grubiša mijenja kompletnu prvu postavu i na teren uvodi potpuno drugu ekipu. Momčad krilnika znala je to iskoristiti i do kraja smanjiti rezultat na i dalje za njih nepodnošljivih 16 golova razlike.

Suci:Igor Jerković (Solin), Damir Vuković (Podstrana)