Pospani start

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KNIN'95  37-22 (16-10)

Iako krajnji rezultat govori suprotno od naslova, start utakmice je bio i više nego neizvjestan.
Kninjani su u utakmicu ušli snažno i s velikom željom za zgoditkom, dok je obrana Dragovoljca izgledala vrlo loše. Održavali su gosti uvjek po pogodak prednosti sve do 14. minute kada je Dragovoljac prvi put poveo s 8:7. Nakon preuzimanja rezultatskog vodstva kao da je domaćinu pao veliki teret s leđa te počinju povećavati gol razliku do konačnih +6 na kraju prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme je nastavljeno u istom tempu, gosti kao da su izgubili snagu i želju nakon sve veće i veće gol razlike. Frane Pleić od 34 do 41 minute neumorno zabija seriju od 5 pogodaka većinom iz kontri za koje gosti nisu imali rješenja. Velika prednost domaćina je omogućila treneru Bošku Nazoru da ubaci mlađe igrače u igru, te su za seniore debitirali Matej Glavaš, Stjepan Bajkuša, Matej Jakeljić i Dino Suša. Mladost Hrvatskog dragovoljca je ozbiljno shvatila pruženu priliku i odigrala dobro povećavajući rezultatsku prednost do konačnih 15 golova razlike na kraju utakmice.