Poraz u Trilju

Trilj, 22.04.2006.
2.HRL-jug, 18.kolo
RK CETINKA – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  37:29 (18:13)

Odlazak na gostovanje u Trilj, gdje domaćini u uzavreloj atmosferi njihove dvorane podižu ekipu, oduvjek je bio težak izazov za «Dragovoljce».
Na početku utakmice se to nije baš osjetilo. Počelo je sa vodstvom domačina. «Dragovoljci su se donekle pribrali, sustigli početno vodstvo, pa čak i poveli. Ali kako je utakmica odmicala, već u prvom poluvremenu se je dalo vidit da bodovi ostaju domaćinu...

Nezalaganjem u obrani, koja je bila propusna na više strana, ne može se dobit i lošija ekipa, a kamo li kvalitetni  Triljani. Na poluvrijeme se odlazi sa pet golova manjka (18:13). Očekivanja da će se nešto prominit kod «Dragovoljaca» sa većim zalaganjem i zajedništvom u obrani bila su utopija. Ka da su svi samo čekali da se šta prije završi, pa me čudi čemu tolika narvoza kroz cijelo drugo poluvrijeme.
Osam realiziranih sedmeraca donili su I.Mariću da bude najbolji strijelac na utakmici.