PORAZ U PRVOJ DOMAĆOJ UTAKMICI

Prva utakmica na domaćem terenu nije završila onako kako smo se nadali. Momčad Rovinja nanijela nam je poraz u tijesnom dvoboju koji je završio rezultatom 21:24.

Još jednom u oskudnom sastavu, utakmicu su Dragovoljci otvorili na odličan način. Prednost od 5 pogodaka za domaćina u 10. minuti bila je alarm za buđenje gostiju. Nakon što su se Rovinjani primakli nešto bliže, domaći sastav opet je pobjegao na +5 u 23. minuti. Ipak, blokada u napadu i propusti u obrani Dragovoljca omogućili su povratak u utakmicu kojeg je Rovinj objeručke prihvatio i na poluvremenu je rezultat bio izjednačen.
Početkom drugog poluvremena, domaćini su opet uhvatili ritam i došli na +2 u 41. minuti. Uslijedila je nova blokada i bolja igra gostiju. U 47. minuti, momčad Rovinja došla je do prednosti od 3 pogotka, a na najvećih +4 izmakli su se u 53. Bez novog naleta snage, Dragovoljci se više nisu mogli vratiti u utakmicu, a Rovinj je iz Omiša odnio dva boda.