Pobjeda Hrvatskog Dragovoljca nad Korčulom!

kastela2-hd2

U subotu na ŠC Gripe, u maloj dvorani odigrana je utakmica protiv gostiju s Korčule. Početak utakmice su gosti jako dobro otvorili, nametnuli su svoj ritam s dugim napadima. Dragovoljac je vrlo slabo otvorio utakmicu, poglavito obrana nije bila pokretljiva, ali nakon što su se malo ugrijali, poluvrijeme završava s 14:12 za Dragovoljca. Nakon dogovora na poluvremenu Marinovi momci ulaze dosta čvršće u utakmicu te poglavito čvrstom obranom na čelu s Maleničićem i Pranjićem, te golmanima Đonlićem i Tokićem, stvara se nedostižna gol razlika. Najbolji strijelac u Dragovoljca je bio Matej Jakeljic s devet pogodaka,a kod gostiju Marijo Majić također s devet pogodaka. Utakmica je mirno privedena kraju s rezultatom 34:25 za potvrdu šampionskih ambicija kraljeva asfalta.