PETARDA

Ivan Perkovic 3574

Hrvatski Dragovoljac  - Vodice   34:27

Nepobjedivi Dragovoljac srušio Vodice!

U sportskoj dvorani Ribnjak, u Omišu, ovu nedjelju je odigran uzbudljiv susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Vodice pred 800 gledatelja! Dragovoljac je čvrsto ušao u utakmicu s jakom obranom i brzim napadima te je kontrolirao rezultat i tempo cijelu utakmicu. Agresivna obrana u prvom poluvremenu te brzi kontranapadi uništavaju momčad Vodica i prvo poluvrijeme završava s rezultatom 16:10 za domaćina. U drugom poluvremenu, domaćin je nastavio u istom tempu, ali gosti nisu imali rješenja za razigrani Dragovoljac. Trener Pleić je uvelike izrotirao sastav Dragovoljca u drugom poluvremenu s mlađim igračima, koji su to sjajno iskoristili, a najbolje su se istakli Hrvoje Urličić s pet pogodaka, i Marin Bočkaj s dva pogotka. Odličnom igrom i kompaktnom obranom Dragovoljac gostima nije pružio šansu  da se ozbiljno rezultatski priključe u utakmicu! Utakmica je mirno privedena kraju  s konačnim rezultatom 34-27 za Dragovoljac. Najbolji strijelac kod Dragovoljca je bio Dino Banović s šest pogodaka, a odličnu igru u napadu je pružio i Marko Maleničić s pet pogodaka!

Napomenimo da je ovo peta uzastopna pobjeda Dragovoljca u 1.HRL jug, te da Dragovoljac predvodi vrh tablice, bez poraza! Idući tjedan Dragovoljac ide na neugodno gostovanje ekipi Mladog Rudara, ujedno i prvog pratitelja na tablici. Čeka nas još jedno teško gostovanje i pravi derbi u kojem se nadamo novoj pobjedi i još čvršćoj poziciji lidera 1.HRL jug!