Pali u nastavku

Split,28.10.2007., Mala dvorana Gripe,gledatelja 1oo
2.HRL-jug, 5.kolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAŠTELA ADRIACHEM 18:26(10:10)
Sinoć smo žurili u Solin na utakmicu Trogira, a kako Jere nije igra zapisnik sa utakmice ostao je kod mene i evo po Rankinim uputama  pišem prvo elektronsko pismo u 52 godini života, eto radi rukometa tokalo me opismenjavanje u zrelim godinama, a i velika je nervoza u iščekivanju članka (čitaj komentare).
Utakmicu smo dobro otvorili, igrali dobru obranu i u 13. minuti vodili 7:3, dobro smo zatvarali Matka i Šipića  i čak je to neloše izgledalo. Već nekoliko utakmica imamo problem što nam krila prespavaju dobre dijelove utakmice i igra se odvija između tri vanjska igrača, a onda to i nije neka igra. Unatoč tome prvo poluvrijeme zaslužuje solidnu ocjenu. Prvo poluvrijeme je bilo obostrano  promašenih zicera i rezultat na poluvremenu bio je 10:10...

U drugom poluvremenu  pad koncetracije i gosti se polagano odvajaju i u 40. minuti vode 18:12, a mi u tih 10 minuta imamo problem realizacije. Približili smo se na 17:21 u 52. minuti, imali šansu od 55. minute kad su gosti ostali dvije minute sa četri igrača barem ublažiti poraz iz tri napada nismo zbog brzopletosti dali gol što gosti kontrama kažnjavaju. Zadnje dvije minute, što je neoprostivo, bili smo promatrači igre gostiju što je rezultiralo konačnim rezultatom 18:26. Više nego zaslužena pobjeda Kaštelana, a nama ostaje trenirati i pokušati shvatiti da je bilo časnije izgubiti 4-5 razlike nego 8.