Osijek pokupio bodove

16.kolo-hd-osijek-01

RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "OSIJEK"  27:30(13:12)

Domaćini su nošeni bučnom publikom dobro otvorili susret i u 19.minuti imaju prednost od četiri pogotka razlike (10-6) razliku održavaju do pred sam kraj poluvemena kada uporni gosti serijom kontranapada dolaze na samo gol zaostatka, te poluvrijeme završava minimalnom prednošću domaćina.

16.kolo-hd-osijek-02

Nastavak je protekao u igri "gol za gol" do 45.minute kada Zubac serijom obrana omogućava Osiječanima da pobjegnu na tri pogotka razlike (21-24). Do kraja utakmice domaći su pokušali sve da stignu rezultat ali uz danas vrlo neraspoložene vratare (3 obrane) to je bila nemoguća misija.