Nastavljen pobjednicki niz

TROGIR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 28:37 (14:16)

I nakon četiri odigrane utakmice ekipa Hrvatskog Dragovoljca nastavila je nizati pobjede. Ovaj put "stradala" je ekipa Trogira. Sigurnom igrom od prve minute nisu ispuštali vodstvo koje je u 22. min. iznosilo šest razlike (9:15). Neshvatljivim padom koncentracije domačin je do poluvremena uspio smanjiti na dva razlike (14:16).

Početkom drugog dijela usljedilo je "famoznih" deset minuta u kojima su gosti dobrom igrom u obrani i organiziranim napadom došli do dvanaest golova prednosti (18:30) i tu su prednost sačuvali do sam kraj utakmice kada su priliku za dokazivanje dobili i mladi igrači što je iskoristila domaća ekipa i smanjila gostujuće vodstvo na konačnih devet golova (28:37).

Suci: Joško Perdić (Split)