Nastavljen crni niz

Kaštel Stari, 30.03.2008.
2.HRL-jug, 16.kolo
RK KAŠTELA ADRIACHEM - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 30:19(14:9)
Nakon poraza u prošlom kolu od Splita,teško semoglo očekivat da će seniori Hrvatskog Dragovoljca moći iznenaditi Kaštelane. I naravno, izgubili su, i to bez ikakve želje i borbe za pobjedom. Počelo je loše, Kaštelani nakon nepune 2 minute imaju prednost od 2 gola te su konstantno povećavali svoju prednost. Velik broj promašenih šuteva te tehnićkih grešaka, dovodilo je do zaključka da se ova utakmica ne može pobjedit. Nakon prvog poluvremena Kaštelani vode 5 razlike...

Nakon lošeg prvog poluvremena Dragovoljci se skroz predaju, te svojom igrom kao da žele da što prije završi utakmica. Kako u Kaštelana tako i u Dugoraćana, i jedan i drugi trener dali su svim momcima šansu da uđu u igru, te na kraju Kaštelani odlaze na sasvim zasluženih 11 golova razlike. Na kraju 30:19 za Kaštela. Najbolji strijelci susreta su kod Dugoraćana Vuković sa 4, te Musulin sa 6 i Nejašmić sa 7 kod Kaštelana.
Moram napomenut potez utakmice lob golmana Joška Ivaniševića s gola na gol.