Na rubu incidenta...

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC-RK KAMIČAK 36:30(14:18)

Utakmice između Dragovoljca i Kamička su uvijek imale neki poseban naboj, a ova subota u dvorani na gripama nije bila iznimka. Prije nego smo ušli u dvoranu uobičajeno prijateljsko druženje s našim prijateljima iz Sinja, a na utakmici bespoštedna borba,svađa,udaranje,crveni kartoni...na rubu incidenta.

Sinjani su utakmicu započeli agresivno,nakon gola Vukovića u prvoj minuti gosti rade seriju od 3 pogotka za 1:3 i već na početku daju domaćinu do znanja da ovu utakmicu neće predati bez borbe.Do rezultata 14:14 igralo se gol za gol, u tom periodu kod Dragovoljca su rezultat držali odlični Kamber i Vuković dok su kod gostiju najefikasniji bili Čabo i Šimleša.Nakon tog rezultata dolazi do pada igre Dragovoljca i bezidejnosti u napadu te gosti rade seriju 4:0 i odlaze na velikih 14:18 na kraju prvog poluvremena.

Trener Nazor u nastavku utakmice u igru ubacuje F. Pleića i Pivca što se pokazalo kao dobar potez. Nakon minusa od 5 razlike i rezultata 15:20 domaćini rade seriju od 8:1 te dolaze u vodstvo 23:21. Gosti ipak ne padaju u igri te su rezultatsku prednost imala i jedna i druga ekipa do rezultata 29:29. Od tog rezultata gosti su postigli još samo jedan zgoditak u 56. minuti kada Vuković i Mustapić dobivaju crvene kartone, dok je Dragovoljac povećavao razliku do konačnih 36:30.

Prva runda je gotova i ubrzo ćemo na gostovanje u Sinj gdje nas opet očekuje ista tvrda borba,opet svađe,luda kuća na parketu.Kad malo bolje razmislim, bolje da je tako,od njih ništa manje ni ne očekujem.