Dragovoljac 2 pobjedom otvorio drugi dio sezone 3HRL-jug

Ovu subotu druga momčad Dragovoljca je krenula u Dubrovnik da odigra susret protiv fenjeraša lige, rukometne ekipe iz Mokošice. Dragovoljac je stigao u sastavu prožetom mladosti i iskustvom te je domaćin gadno nastradao u rezultatskom smislu. Prvo poluvrijeme Dragovoljac odlično otvara te odmah stvara neuhvatljivu gol razliku za domaćine. Brza realizacija i odlična obrana ostavlja domaćine na velikom minusu, i prvo poluvrijeme završava s 10-19 za Dragovoljac. U drugom poluvremenu Mokošica pokušava rotacijma ugroziti rezultat Dragovoljcu, ali ekipa Marina Stipičića uspješno odbija sve napade upornih gospara. Utakmica je privedena kraju konačnim rezultatom 19-30 za Dragovoljac 2, najbolji strijelac i igrač utakmice je Martin Bilonić s jedanaest pogodaka, a za istaknut su igre iskusnog Ivana Pleića koji je postigao šest pogodaka.  Dragovoljac nastavlja s sjajnim igrama kao u prvom dijelu sezone, te nastavlja mrtvu trku s Solinom za naslov 3.HRL-jug. Idući tjedan idemo skupa na gostovanje s prvom momčadi u Biogradu te se nadamo novoj pobjedi.