Mlađi kadeti na PH

REZULTATI 1. KOLA SKUPINA "A"
PERUTNINA - VIRO VIROVITICA  21:14
CRO.OSIG. - HRV.DRAGOVOLJAC  28:15
SOLIN - DUGO SELO  14:27
REZULTATI 2. KOLA SKUPINA "A"
VIRO VIROVIT. - DUGO SELO  15:19
HRV.DRAGOV. - SOLIN  27:29
PERUTNINA - CRO.OSIG.  17:21
REZULTATI 3. KOLA SKUPINA "A"
CRO.OSIG. - VIRO VIROVIT.  27:11
SOLIN - PERUTNINA  26:23
DUGO SELO - HRV.DRAGOV.  25:19
REZULTATI 4. KOLA SKUPINA "A"
VIRO VIROVIT. - HRV.DRAGOV.  24:15
PERUTNINA PIPO - DUGO SELO 18:28
CRO. OSIG. - SOLIN 24:16
REZULTATI 5. KOLA SKUPINA "A"
SOLIN - VIRO VIROVIT.  31:23
DUGO SELO - CRO. OSIG. 14:22
HRV.DRAGOV. - PERUTNINA PIPO  29:14
TABLICA SKUPINA "A"
1 CROATIA OSIGURANJE 5 0 0 122:73 49 10
2 DUGO SELO  4 0 1 113:88 25 8
3 SOLIN 3 0 2 116:124 -8 6
4 HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 0 4 105:120 -15 2
5 PERUTNINA PIPO  1 0 4 93:118 -25 2
6 VIRO VIROVITICA 1 0 4 87:113 -26 2

REZULTATI 1. KOLA SKUPINA "B"
KAŠTELA ADRIA. - OGULIN  26:25
IVANČICA IVANEC - KARLOVAC  21:19
OSIJEK EM. - MEDVEŠČAK K.M.  17:25
REZULTATI 2. KOLA SKUPINA "B"
OGULIN - MEDVEŠČAK KM  19:28
KARLOVAC - OSIJEK EM  23:15
KAŠTELA AC - IVANČICA  24:25
REZULTATI 3. KOLA SKUPINA "B"
IVANČICA - OGULIN  23:24
OSIJEK EM - KAŠTELA AC  26:30
MEDVEŠČAK - KARLOVAC  29:18
REZULTATI 4. KOLA SKUPINA "B"
OGULIN - KARLOVAC  20:23
KAŠTELA AC - MEDVEŠČAK 21:24
IVANČICA - OSIJEK EM 23:14
REZULTATI 5. KOLA SKUPINA "B"
OGULIN - OSIJEK EM 19:21
MEDVEŠČAK - IVANČICA 30:27
KARLOVAC - KAŠTELA AC  18:23

TABLICA SKUPINA "B"

1 MEDVEŠČAK K.M.  5 0 0 136:102 34 10
2 IVANČICA 3 0 2 119:111 8 6
3 KAŠTELA ADRIACHEM  3 0 2 124:118 6 6
4 KARLOVAC 2 0 3 101:108 -7 4
5 OGULIN 2 0 3 109:119 -10 4
6 OSIJEK EM  0 0 5 91:122 -31 0

POLUFINALE
RK C.O. ZAGREB - RK IVANČICA IVANEC 24:23
RK MEDVEŠČAK K.M. MRK DUGO SELO 17:24
UTAKMICA ZA 5. MJESTO
RK SOLIN - RK KAŠETLA ADRIACHEM 17:18
UTAKMICA ZA 3. MJESTO
RK IVANČICA IVANEC RK MEDVEŠČAK K.M. 27:23
FINALE
RK C.O. ZAGREB - MRK DUGO SELO 18:21 
KONAČNI POREDAK:
1. MRK DUGO SELO
2. RK C.O. ZAGREB
3. RK IVANČICA IVANEC
4. RK MEDVEŠČAK KONICA MINOLTA
5. RK KAŠTELA ADRIACHEM
6. RK SOLIN
7. RK KARLOVAC
8. OGULIN
9. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10. RK VIRO VIROVITICA
11. RK PERUTNINA PIPO IPC
12. RK OSIJEK ELEKTROMODUL
Najbolja sedmorka prvenstva
vratar: Mate Mamić – MRK DUGO SELO
lijevo krilo: Filip Štembal – RK C.O. ZAGREB
lijevi vanjski: Jurica Vidaček – RK IVANČICA IVANEC
srednji: Ante Kaleb – MRK DUGO SELO
desni vanjski: Mario Vuglač – RK C.O. ZAGREB
desno krilo: Filip Ćelić – RK C.O. ZAGREB
pivot: Dominik Mišković – MRK DUGO SELO
Najbolji igrač: Ante Kaleb – MRK DUGO SELO
Najboji strijelac: Ante Kaleb – MRK DUGO SELO
Najbolji vratar: Mate Mamić – MRK DUGO SELO

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog