Mlađi kadeti putuju na završnicu PH

Mlađi kadeti Hrvatskog dragovoljca u sutra će otputovati na završnicu državnog prvenstva koje će se održati od 17. do 20. ovog mjeseca u Osijeku i Ðakovu.
Na prvenstvo se ide bez imperativa jer su momci već ostvarili planirano osvojivši trče mjesto u 1.MKHRL-jug i plasman na završnicu. Iako bez imperativa, siguran sam da će ova ekipa predvođena predsjednikom Joškom Čizmićem i trenerom Boškom Nazorom ostaviti srce na parketu (ne igra se ka u Dugom Ratu na asfaltu), pa ako se zalomi i koja pobjeda nitko sretniji od Nas. Dalmaciju će uz RK Hrvatski dragovoljac još predstavljati dvije prvoplasirane ekipe RK Kaštela Adriachem i RK Solin.
Na prvenstvu će nastupiti 12 ekipa podijeljenih u dvije skupine. Dugoraćani se nalaze u grupi "A", zajedno sa Osijekom, Dugim Selom, Solinom, Medvešćakom i Karlovcem.

GRUPA "A" GRUPA "B"
1. MRK DUGO SELO 55 1. RK VIRO VIROVITICA
2. RK SOLIN 2. RK CROATIA OSIGURANJE
3. RK AGRAM MEDVEŠČAK 3. RK KAŠTELA ADRIACHEM
4. HRK KARLOVAC 4. RK ZG DUBRAVA
5. RK OSIJEK ELEKTROMODUL 5. RK ÐAKOVO
6. RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC               6. RK IVANČICA

Grupa "A"  
  
1.kolo  17.05.
Dugo Selo - Hrv.dragovoljac 30:23(19:9)
Solin - Osijek Elektromodul  17:17(8:9)
Agram Medvešćak - Karlovac  17:15(7:9)
  
2.kolo 18.05  
Hrv.dragovoljac - Karlovac 10:00
Osijek Elektrom. - Agram Med. 11:00
Dugo Selo - Solin 12:00
  
3.kolo 18.05
Solin - Hrv.dragovoljac 16:00
Agram Med. - Dugo Selo 17:00
Karlovac - Osijek Elektrom. 18:00
  
4.kolo 19.05
Hrv.dragovoljac - Osijek Elektrom. 10:00
Dugo Selo - Karlovac 11:00
Solin - Agram Med. 12:00
  
5.kolo 19.05
Agram Med. - Hrv.dragovoljac 16:00
Karlovac - Solin 17:00
Osijek Elektrom. - Dugo Selo 18:00
  
  
Grupa "B"  
  
1.kolo 17.05. 
Viro Virovitica - Ivančica  16:28(4:11)
Croatia osiguranje - Ðakovo  28:14(14:5)
Kaštela Adriachem - ZG Dubrava  20:24(8:12)
  
2.kolo 18.05   
Ivančica - ZG Dubrava 10:00
Ðakovo - Kaštela Adria. 11:00
Viro Virovitica - Croatia osig. 12:00
  
3.kolo 18.05
Croatia osig. - Ivančica 16:00
Kaštela Adria. - Viro Virovitica 17:00
ZG Dubrava - Ðakovo 18:00
  
4.kolo 19.05
Ivančica - Ðakovo 10:00
Viro Virovitica - ZG Dubrava 11:00
Dugo Selo - Kaštela Adria. 12:00
  
5.kolo 19.05
Kaštela Adria. - Ivančica 16:00
ZG Dubrava - Croatia osig. 17:00
Ðakovo - Viro Virovitica 18:00
  
  
POLUFINALE   
  
A 1 - B 2 20.05. 9:30
B 1 - A 2 20.05. 10:30
  
UTAKMICA ZA 3. MJESTO 

20.05. 12:30


FINALE 

20.05. 13:30

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog