MLAĐI KADETI: IZA VRUCE RANE by BOLE

rkhd-00-1

Pocela je evo i 1HMKL-jug, tj godiste 2000/1. Odigrane tri utakmice a za razliku od kadeta ovde su tri pobjede. Niti su ona tri poraza smak svita a niti ove tri pobjede nesto ka Mount Everest. Ma ajmo redom.......Pretkolo da ekipom iz para tj MARINA KASTELA, pobjeda ali sa okusom bljak. Ko zna sta im je u glavama, a svaki pocetak je nezgodan. Dva boda jedina vrijednost. Istina je da mi tu trazimo jedno od prva tri mista u regiji jug i plasman na drzavno. Ostalo bi bija neuspjeh. Dalje, danas prvo kolo, prva utakmica sa RK SOLIN, rezultat poluvremena ce sve rec 12-3 za nas. Drugi dio igraju uglavnom 2001 god i upisuju prve golove i minute. Tako tako. 19-11 Nisam impresioniran jer uvik ocekujen da netko iskoci kad nema pritiska. Mozda Bere Jakelic. Kad bi mu mater spremila malo mesa za rucak da dobije koji dek. Glava za pet......E .da sad ide pravi ispit vridnosti, Akademja BM. Realno favorit lige, a i baza je grad Split. Pametnom dovoljno. Blizu im jesmo ali koliko.....kad tamo mi diktiramo ritam i pritisak i samo o nama ovisi rezultat. Poluvrijeme vrlo dobro odigrano13-9 za nas, a imli smo i priliku za totalno odvajanje ali gluposti nedaju. Pali smo sredinom drugog djela, najvise Bockaj, dosli na plus dva. Nakon hladenja Bockaj dolazi sebi i od svojih 7 golova 6 zabija od 31 do 39 min. Ma ne znaci da je on bija glavni nego cista statistika. Parlov, Babic i Urlicic su bili bolji od ostalih. Ma napokon smo bili tim, svi su dali svoj dio kad je tribalo. Ali daleko smo od cilja i igrom i rezultatom. Ali danas smo bili bolji i to je to. Sest bodova na kontu, lipo za vidit......idemo dalje.....