Treći na 9. Otvorenom prvenstvu Istre u mini rukometu

Dječaci Hrvatskog Dragovoljca rođeni 1994. i 1995 . godine pod vodstvom trenera Boška Nazora ostvarili su osvajanjem trećeg mjesta fenomenalan rezultat na 9. OTVORENOM PRVENSTVU ISTRE koje je održano u Umagu u sportskoj dvorani OŠ "Marije i Line"...

Dječaci Hrvatskog Dragovoljca rođeni 1994. i 1995. godine pod vodstvom Boška Nazora ostvarili su osvajanjem trećeg mjesta fenomenalan rezultat na 9. OTVORENOM PRVENSTVU ISTRE koje je održano u Umagu u sportskoj dvorani OŠ "Marije i Line" 06. i 07.03.2004.

Na prvenstvu su postignuti sljedeći rezultati:

igralište 1 igralište 2 igralište 3
natjecateljski par rez. natjecateljski par rez. natjecateljski par rez.
Poreč - Rovinj 6 : 4 Umag - Hr.Dragovoljac 9 : 9 Adriachem A - Pećine A 5 : 3
Adriachem B - Trieste 0 : 8 Pećine B - Zamet 2 : 9 Matulji Buzet 10: 3
Trsat - Čakovec A 1 : 7 Verona - Ivanić 4 : 5 Umag - Matulji 95 3 : 10
Poreč - Adriachem B 8 : 2 Umag - Pećine B 11: 3 Pećine A - Matulji 6 : 6
Trieste - Trsat 7 : 1 Zamet - Verona 10: 4 Čakovec B Adriachem 2 : 9
Rovinj - Čakovec A 1 : 5 Hr.Dragovoljac - Ivanić 8 : 1 Zamet - Novigrad 95 10: 5
Trsat - Poreč 4 : 6 Verona - Umag 3 :11 Matulji - Čakovec B 9 : 6
Čakovec A - Trieste 14: 6 Ivanić - Zamet 3 : 6 Buzet - Pećine A 3 : 5
Adriachem B - Rovinj 0 : 6 Pećine B - Hr.Dragovoljac 1 :15 Matulji - Novigrad 95 5 : 5
Poreč - Čakovec A 3 :10 Umag - Ivanić 13: 3 Čakovec B - Buzet 1 : 6
Rovinj - Trieste 5 : 7 Hr.Dragovoljac - Zamet 10: 6 Adriachem - Matulji 3 : 7
Adriachem B - Trsat 1 : 3 Pećine B - Verona 8 : 3 Umag - Zamet 95 0 : 9
Trieste - Poreč 5 : 6 Zamet - Umag 7 : 8 Buzet - Adriachem A 6 : 7
Čakovec A - Adriac. B 14: 3 Ivanić - Pećine B 9 : 1 Pećine A - Čakovec B 7 : 4
Trsat - Rovinj 3 : 8 Verona - Hr.Dragovoljac 2 :12 Zamet - Matulji 95 9 : 5
Doigravanje za prvaka Novigrad - Umag 7 : 3
Hr.Dragovoljac - Matulji 5 : 6
Čakovec - Hr.Dragovoljac 12: 8
Matulji - Čakovec 7 : 7

Za Hrvatski Dragovoljac nastupili su polaznici škole rukometa iz Dugog Rata i Stobreča i to:

Dino Suša (Stobreč)
Šime Šolić (Stobreč)
Stipe Bajkuša (Stobreč)
Nediljko Balić (Dugi Rat)
Dino Banović (Dugi Rat)
Marin Grgat (Dugi Rat)
Mateo Mlikotić (Dugi Rat)
Duje Tafra (Dugi Rat)

Iako nisu uspijeli obraniti prošlogodišnje drugo mjesto dokazali su da se u klubu i dalje jako dobro radi sa mlađim uzrastima, te da se ne moramo bojati za budućnost dugoratskog rukometa.

Više o 9. OTVORENOM PRVENSTVU ISTRE

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog