Mijo Nepobjedivi

I ovaj put smo poslali našeg asa iz rukava Miju Klarića da povede seniorsku ekipu na gostovanje u Križevce što se pokazalo kao pun pogodak jer Mijo ne gubi bodove u gostima tako lako...
RK "KTC" : RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" 33:33 (18:14)

RK "KTC" Križevci
Bogdan , N. Predojević 4, Masnec, Zorko, Babić 11(3), R. Predojević 1, Kamenović 2, Nemčić , K. Hunjak , Jelenić 9, Bošković , Šignjar 2, Kamenar 4
Trener: Dragutin Miklečić
RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" Dugi Rat
Glavaš , Gale 8(1), Plazibat 8, Pleić 2, Kaša 2, Đonlić , Perić 1, Maleničić , Galiot 4(1), Banović 2, Čorić 3, Jakeljić 3
Trener: Mijo Klarić
Sedmerci: KTC 3(3) Dragovoljac 4(2)
Isključenja: KTC 8 Dragovoljac 6 min

Križevčani su u drugom poluvremenu ispustili prednost od pet pogodaka. Gosti iz Dugog Rata su čak i vodili, a završnica je obilovala uzbuđenjima. Vratar Bošković je u 52. minuti obranio sedmerac Galiotu u trenucima kada je domaćin na parketu imao dva igrača manje, a pri takvom odnosu snaga Jelenić postiže pogodak za 31:29. Hrvatski Dragovoljac se ne predaje. Babić u 59. minuti postiže pogodak za 33:32. Na dvije minute je zatim isključen Jelenić, a Jakeljić u završnim sekundama utakmice zabija za izjednačenje i vrijedan bod svojoj momčadi. Kada se sve sabere i oduzme, podjela bodova je najpravedniji ishod.