Loše, loše...

Split, SC Gripe 21.11.2004.
2.HRL-jug, 9. kolo
RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC" - RK "TROGIR" 22:31 (8:14)

Seniori RK HD u akciji ...RK "Trogir" je uvijek bio izazov za dugoraćane, utakmica puna neizvjesnosti i dobrog rukometa. Ove subote to i nije izgledalo baš tako. Utakmica kao da je počela sa –6 golova. Tek tada su «domaćini» postigli prvi gol (1:6). Iskusnija i bolja ekipa gostiju je tu razliku uspješno održavala do poluvremena. Ni drugo poluvrijeme nije donijelo ništa novo. Dragovoljci bi povremeno zaigrali, odigrali dobru akciju, ali se većina napada svodila na pojedinačno igranje starijih "iskusnijih" igrača. A oni nisu bili na nivou onoga što se je od njih očekivalo, igrajući ispod svojih mogućnosti. Tako su dugoraćani još jednom izgubili «domaće» bodove. Mlađi igrači isto tako nisu dali puno, ali sa njima treba bit strpljiv jer su to većinom sedamnaestogodišnjaci ...

Ekipi RK "Trogir" sve ove kritike na račun domaćina ne bi trebale umanjiti zasluženu pobjedu, gdje su pokazali dobar, čvrst, kolektivan, raznovrstan rukomet.