Kup: Solin u finalu

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK SOLIN 27:31(9:18)
Pred punim tribinama Streljane dugoraćani su hrabro i puni morala ušli u ovaj polufinalni ogled s ekipom Solina koja je povratnik iz prve hrvatske rukometne lige, te jako željna dokazivanja. Obe momčadi su krenile agresivno, kako u obrani tako i u napadu, ali postojala je jedna razlika: Solinjani su svaku priliku rutinirano pretvarali u pogodak dok ekipi dragovoljca to nikako nije polazilo za rukom. Tome idu u prilog čak tri falivena penala i petnaestak nerealiziranih zicera od kojih većinom s krila. S takvom se realizacijom jednostavno nije više moglo, no dragovoljci su ovu utakmicu, da su bili iti malo skoncetriraniji kod šuta, mogli preokrenuti u svoju korist i zato jedno uvijek ostaje: sljedeći put će bit bolje.

Na samom početku utakmice krenilo se ravnopravno, sve do rezultata 4:4 kada je krenila već spomenuta crna serija promašaja Dugoraćana. Tako je na poluvremenu semafor pokazivao 9:18 za gostujuću ekipu. U drugo poluvrijeme se nije ušlo ništa drukčije, Dragovoljci su i dalje falivali čiste prilike, a Solin sve to kažnjavao kontrama. Kod rezultata 18:28 domaćini su počeli zabijat i tako stizati rezultat da bi na kraju svega završilo rezultatom 27:31.

U ekipi Hrvatskog Dragovoljca najviše se istakao Nino Ćoko s postignutih 8 golova i odličnom igrom tokom cijele utakmice. U ekipi Solina najraspoloženiji je bio Andrija Jajić s također postignutih 8 golova.