RK ZADAR - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 35:30

ZADAR Dvorana Mocire. Gledatelja 150. Suci: Klapež/Pervan

ZADAR: Marača, Zelić, Klasanović 4, Bukva 3, Jerak 6(3), Maršan 4, Humbolt 2, Mijolovć 2, Barišić, Mate Perić, Golem, Čirjak 2, Batinović 11(3), Cota, Malenica 1, Malčić.

HRVAISKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Gale 8, Plazibat 9, Marko Perić 3(2), Pavlović, Klarić, Bajkušić 3, L.H.Perić, Maleničić, Kaša, Čorić 1, Banović 5,Jakeljić 1.

TRENER: Marin Stipičić

SEDMERCI: Zadar 7(6). Hr.dragovoljac 3(2);

ISKLJUČENJA: Zadar 12. Hr.dragovoljac 14 minuta.

Domaćini su nakon desetak minuta imali 9:5. Ništa nije upučivalo na mogući preokret koji se brzo dogodio jer su Zadrani popuštali u obrani. Gosti su u tom periodu punili mrežu domaćina, a kako se poluvrileme bližilo kraju Zadar je upao u rezultatski minus. U nastavku domaćini su se popravili u obrani, no, nije išlo glatko, gosti su pružali snažan otpor sve do posljednjih desetak minuta kada je Zadar otišao na plus tri (28:25).