1.HKRL: Kadeti solidni u Prvoj ligi

Završilo je ovogodišnje natjecanje u Prvoj Hrvatskoj kadetskoj ligi. Možemo biti zadovoljni plasmanom na 12. mjestu sa osvojenih 30 bodova. Prvotne ambicije za plasman među 8 momčadi i plasman na Državnu završnicu poremetila je ozljeda „stroja“ Dina Banovića u prosincu prošle godine. U proljetnom dijelu natjecanja u ekipu se uključuju mlađi kadeti koji su se vrlodobro uklopili u momčad.
Postignuto je nekoliko zapaženih pobjeda: protiv prvoplasirane Kozale, Zagreba CO, Osijeka, Splita. Ravnopravno je odigrano sa Zametom i Moslavinom, a to su momčadi koje su u konačnici bolje plasirane...

Rezultati u proljetnom dijelu natjecanja:
6. krug
Virovitica,Dvorana tehničke škole,20.02.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC –RK VIRO VIROVITICA 23:25(12:14)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat 1,Matej Pocrnja,Nediljko Balić,Duje Tafra,Toni Novaković,Ante Gale 10,Dino Suša,Bono Ercegović 2,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 1,Matej Jakeljić,Filip Vojnović,Šime Šolić 4,Marko Čorić,Milivoj Kaštelančić 3.
Trener: Boško Nazor

RK BJELOVAR – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 26:24(13:8)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat 2,Matej Pocrnja,Nedijlko Balić,Duje Tafra,Toni Novaković,Ante Gale 9,Dino Suša 2,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 4,Mate Jakeljić,Filip Vojnović,Šime Šolić 3,Marko Čorić 1,Milvoj Kaštelančić.
Trener: Boško Nazor

7.krug
Kaštel Stari,GD Kaštela,06.03.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MOSLAVINA 23:23(11:9)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat,Matej Pocrnja,Ante Gale 12,Duje Tafra,Dino Suša 5,Bono Ercegović,Filip Vojnović,Mate Radalj,Šime Šolić 2,Nediljko Balić,Matej Jakeljić 1,Marko Čorić 1,Stjepan Bajkuša 2,Branimir Šiško,Milivoj Kaštelančić.
Službeni predstavnik: Armando Terzić
Trener: Boško Nazor

RK IVANČICA IVANEC – RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:29(9:12)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat,Matej Pocrnja,Ante Gale 10,Duje Tafra,Dino Suša 1,Bono Ercegović,Filip Vojnović,Mate Radalj,Šime Šolić 7,Nediljko Balić,Matej Jakeljić 3,Marko Čorić 5,Stjepan Bajkuša 3,Branikir Šiško,Milivoj Kaštelančić.
Službeni predstavnik: Armando Terzić
Trener: Boško Nazor

8.krug
Kaštel Stari,GD Kaštela,20.03.2011.
RK MEÐIMURJE  - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 25:23(15:12)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat 3,Matej Pocrnja,Ante Gale 12,Duje Tafra,Toni Novaković,Dino Suša,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 3,Nediljko Balić,Matej Jakeljić,Marko Čorić 2,Marino Kovačić,Branimir Šiško,Milivoj Kaštelančić 3.
Trener: Boško Nazor

Kaštel Stari,GD Kaštela,27.04.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK VARTEKS 24:23(12:10)
RK Hrv.dragovoljac:
Matej Glavaš,Marin Grgat 5,Marino Kovačić,Toni Novaković,Ante Gale 10,Bono Ercegović,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 2,Nediljko Balić,Matej Jakeljić,Marko Čorić,Šime Šolić 6,Branimir Šiško 1,Milivoj Kaštelančić.
Trener: Ante Plazibat

9.kug
Kaštel Stari,GD Kaštela,03.04.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK NEXE 31:23(15:10)
RK Hrv. dragovoljac:
Toni Novaković 1,Ante gale 10,Dino Suša,Marino Kovačić,Filip Vojnović,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 6,Matej Jakeljić 1,Marko Čorić,Šime Šolić 6,Branimir Šiško 1,Milivoj Kaštelančić,Marin Grgat 6.
Trener: Boško Nazor

RK OSIJEK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 26:30(16:16)
RK Hrv. dragovoljac:
Toni Novaković 3,Ante Gale 10,Dino Suša,Marino Kovačić,Filip Vojnović,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 9,Matej Jakeljić,Marko Čorić 1,Šime Šolić,Branimir Šiško,Milivoj Kaštelančić,Marin Grgat 7.
Trener: Boško Nazor

10.krug
Trilj,SD Trilj,26.04.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – RK TRILJ PV 19:18(7:10)
RK hrv.dragovoljac:
Matej Glavaš,Dino Suša,Toni Novaković 3,Ante Gale 6,Marino Kovačić,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 5,Matej Jakeljić,Marko Čorić,Šime Šolić 3,Branimir Šiško,Milivoj Kaštelančić,Marin Grgat 2.
Trener: Boško Nazor

RK ZADAR - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 19:33(6:17)
RK Hrv.dragovoljac:
Matej Glavaš,Dino Suša 5,Toni Novaković,Ante Gale 4,Marino Kovačić 2,Mate Radalj,Stjepan Bajkuša 5,Matej Jakeljić 7,Marko Čorić 4,Šime Šolić 1,Branimir Šiško,Milivoj Kaštelančić 1,Marin Grgat 4.
Trener: Boško Nazor

11.krug
Split,dvorana Lora,07.05.2011.
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC – HRK KRILNIK 30:9(14:5)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Mario Vujičević,Marko Maleničić 2,Nediljko Balić,Marino Kovačić 4,Bono Ercegović 2,Filip Vojnović 3,Tomislav Jukić,Stjepan Bajkuša 3,Matej Jakeljić 4,Marko Čorić 4,Branimir Šiško 2,Milivoj Kaštelančić,Marin Grgat 5.
Trener: Boško Nazor

RK SPLIT - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23:24(12:16)
RK Hrv. dragovoljac:
Matej Glavaš,Šime Šolić 7,Marko Maleničić,Nediljko Balić,Marino Kovačić 3,Filip Vojnović,Tomislav Jukić,Stjepan Bajkuša 3,Matej Jakeljić,Marko Čorić 2,Branimir Šiško 5,Miliovoj Kaštelančić,Marin Gragat,Ante Gale,Dino Suša.
Trener: Boško Nazor

Konačna tablica 1HKRL:

1. KOZALA 23 21 0 2 42 695:504 +191
2. MEÐIMURJE 23 17 1 5 35 610:533 +77
3. ZAMET 23 17 1 5 35 672:530 +142
4. OSIJEK 23 16 3 4 35 630:524 +106
5. DUBRAVA 23 17 0 6 34 661:541 +120
6. CROATIA OSIGURANJE 23 16 2 5 34 659:500 +159
7. EMC SPLIT 23 16 1 6 33 643:588 +55
8. MEDVEŠČAK NFD 23 15 3 5 33 584:488 +96
9. KAŠTELA ADRIACHEM 23 16 1 6 33 641:533 +108
10. MOSLAVINA 23 15 2 6 32 587:511 +76
11. ZG DUBRAVA 23 15 1 7 31 584:539 +45
12. HRVATSKI DRAGOVOLJAC 23 14 2 7 30 604:524 +80
13. RUDAR 23 9 2 12 20 593:623 -30
14. IVANČICA IVANEC 23 8 3 12 19 600:624 -24
15. BJELOVAR 23 9 1 13 19 564:582 -18
16. ZADAR 23 8 1 14 17 548:600 -52
17. CRIKVENICA 23 6 2 15 14 478:574 -96
18. NEXE 23 6 1 16 13 575:643 -68
19. GORICA 23 5 1 17 11 544:640 -96
20. VIRO VIROVITICA 23 5 1 17 11 549:662 -113
21. TRILJ PRŠUT VOŠTANE 23 4 2 17 10 440:553 -113
22. PEĆINE 23 3 0 20 6 500:675 -175
23. VARTEKS DI CAPRIO 23 2 1 20 5 526:693 -167
24. KRILNIK 23 0 0 23 0 435:738 -303

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog