Još kolo, pa gotovo!

Split, 13.05.2006.
2.HRL-jug, 21.kolo
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAŠTELA-ADRIACHEM 22:27(10:12)
Nakon što su osigurali opstanak i odigrali pravu utakmicu protiv RK Zadar, već slijedeću protiv RK Biograd je pokazalo kamo ide igra Dragovoljaca, neobavezno u obrani i napadu. Nastavak je slijedio i protiv Kaštelana. Vjerovatno je razlogom i to šta su kadeti odigrali napornu sezonu u 1.HKRL i uz to igrali i za seniore, pa je bilo dosta prilagođavanja u igri dviju kategorija...

Utakmica je počela sa vodstvom gostiju, da bi Dragovoljci uspili povesti, ali se na odmor ipak odlazi sa minimalnim vodstvom gostiju (10:12). Ni drugo poluvrijeme nije donilo ništa novog. Kaštelani su bili strpljiviji, manje griješili, vodili tokom cijelog drugog poluvremena i priveli utakmicu mirno do zaslužene pobjede.