IZDUŠILI PRED KRAJ

metkovic hd

Utakmicu 22. kola Dragovoljci su odigrali u ranijem terminu (srijeda, 13.4.) na novom ''domaćem'' terenu u Trilju. Vjerovatno još jedino nismo bili domaćini u skladištu na ''Kukuzovcu''.

Metković je drugi dio sezone u ''hot streaku'' tako da smo znali da nas očekuje jako teška utakmica. U dosadašnjim ogledima najviše problema nam je stvarao odlični pivot Mataga, pa smo tako i napravili koncepciju igre. Crtu smo uspjeli zatvoriti ali smo ostavili prostora za vanjski šut koji je najbolje iskoristio kadetski reprezentativac Koncul te već u 1. dijelu zabio 9 golova. Mi smo u napadu bili neatraktivni ali solidno učinkoviti. Poluvrime je završeno rezultatom 12:14.

Drugo poluvrime uspijevamo energičnom obranom zaustaviti vanjski šut Metkovića te dovesti utakmicu u egal. Ipak, faktor ''x'' te kondicijska inferiornost nisu nam dopustili da držimo neizvjesnost do samog kraja. S obzirom na ''hendikepirani'' roster, igračima se mora odat priznanje za fanatičnu borbenost tokom cijele utakmice.